Wszystkie kategorie

21cze

Jak oznaczać powierzchnie trudnoznakowalne?

Podczas obróbki czy montowania różnorodnych elementów bardzo często istnieje konieczność wykonania niezbędnych oznaczeń. W przypadku ścian, kartonów czy nawet drewna sprawdzi się klasyczny ołówek monterski. Czasami wystarczy nawet zwykły pisak. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy mamy do czynienia z powierzchniami, w przypadku których wszelkie ogólnodostępne metody znakowania będą nieskuteczne. Pomocne w takich sytuacjach będą specjalne markery dostępne w naszej ofercie.

Markery do powierzchni trudno znakowalnych

Ten rodzaj markerów przeznaczony jest do zadań specjalnych. Najczęściej znajduje zastosowanie profesjonalne, chociaż i amatorzy podczas swoich działań docenią ich właściwości. Markery do powierzchni trudno znakowalnych pozwalają na pisanie po różnorodnych materiałach, jak np. metal, tworzywa sztuczne, szkło, guma itd. Co ważne, zapewniają wysoki poziom trwałości. Tam, gdzie standardowy pisak z łatwością będzie można zetrzeć, ten rodzaj markera pozostawi po sobie wyraźny ślad. Dzięki temu można wykonywać wszelkiego rodzaju oznaczenia na elementach przygotowywanych do dalszej pracy.

W naszej ofercie znajdziesz markery do powierzchni trudno znakowalnych od firmy ARTLINE. Są one bardzo dobrze kryjące, szybkoschnące, a jednocześnie wyjątkowo trwałe. Nadają się do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Markery ARTLINE400 dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, w tym m.in.: czarny, biały, żółty, czerwony, niebieski, zielony. Zapewniają solidne krycie i utrzymują swoją barwę. Wykazują też odporność na wodę, wysokie i niskie temperatury, działanie światła, ścieranie i różnorodne niekorzystne warunki atmosferyczne. Można je stosować nawet na powierzchniach zabrudzonych i zatłuszczonych.

Szerokie możliwości zastosowania, łatwość użycia i trwałość — to najważniejsze cechy, jakich możesz oczekiwać od markerów do powierzchni trudno znakowalnych ARTLINE. Oprócz możliwości stosowania ich na różnego rodzaju materiałach, są to produkty, które zapewniają wyjątkową wytrzymałość końcówek i wysoką jakość lakieru. Nie są też szkodliwe dla użytkowników i środowiska naturalnego.

Copyright © 2021 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl