Certyfikaty

RG Narzędzia to firma która nieprzerwanie działa od 1999 roku. Od tego czasu współpracowaliśmy z wieloma markami narzędziowymi, czego wynikiem są liczne wyróżnienia. Dziś RG Narzędzia to autoryzowany dystrybutor marek: Beta, Draper, Chicago Pneumatic, Facom & Expert by Facom oraz Hazet. Jesteśmy także bezpośrednim dealerem wielu innych marek, z czego do kluczowych na pewno warto zaliczyć marki: Asta, Jonnesway, King Tony, Gedore i inne.

Autoryzowany dystrybutor narzędzi Beta

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Beta. Nasze wieloletnie zaangażowanie w sprzedaż tej marki przerodziło się w przyznanie nam autoryzacji. Z przyjemnością zaopatrujemy w narzędzia oraz odzież roboczą Beta warsztaty samochodowe, polski przemysł, a także firmy handlowe.

Strona producenta: https://www.beta-tools.com/pl/

Certyfikat autoryzacji narzędzi Beta, autoryzowany dealer Beta

Autoryzowany dystrybutor narzędzi pneumatycznych i akumulatorowych Chicago Pneumatic

Z marką Chicago Pneumatic współpracujemy od paru lat. Gdy stworzyliśmy najszerszą ofertę narzędzi pneumatycznych w sieci dystrybucja tej marki stała się wręcz koniecznością. Obecnie z przyjemnością prezentujemy narzędzia pneumatyczne tej marki, a także agregaty i sprężarki. Marka Chicago Pneumatic adresowana jest przede wszystkim odbiorcom profesjonalnym takim jak przemysł ciężki, kopalnie, firmy produkcyjne i montażowe oraz warsztaty samochodowe.

Strona producenta: https://www.cp.com.pl/

Chicago Pneumatic autoryzowany dystrybutor narzędzi pneumatycznych i akumulatorowych

Autoryzowany dystrybutor narzędzi Draper

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki DRAPER. To angielska marka narzędzi, która ceniona jest w pracach mechnicznych, budowlanych, a także niezwykle znana w niejednym centrum ogrodniczym.

Strona producenta: https://www.drapertools.com/

Autoryzowany dystrybutor narzędzi Hazet

Markę Hazet sprzedawaliśmy od wielu lat, najpierw posiłkując się innymi dystrybutorami, a później już sami. Obecnie jesteśmy bezpośrednim, autoryzowanym dealerem marki Hazet. Narzędzia sprowadzane są bezpośrednio z fabryki w Niemczech. Zapewniamy pełne wsparcie, oryginalne narzędzia, a także serwis i części zamienne.

Strona producenta: https://www.hazet.de/

Certyfikat 2018Autoryzowany dystrybutor marki Hazet, narzędzia ręczne i pneumatyczne, części i serwis

Certyfikat 2019RG Narzędzia autoryzowany dystrybutor Hazet 2019

Autoryzowany dystrybutor narzędzi marki FACOM oraz EXPERT by Facom

FACOM to jedna z naszych ulubionych marek. Narzędzia są świetnej jakości, zawsze posiadają dopracowany design, a dział innowacji zaskakuje nas swoimi propozycjami co roku. Narzędzia te polecamy przede wszystkim profesjonalistom, do przemysłu motoryzacyjnego, do działów utrzymania ruchu oraz wszelkim warsztatom samochodowym. Większość narzędzi FACOM posiada dożywotnią gwarancję. Zapewniamy pełne wsparcie, serwis i części zamienne. Markę Facom zamawiamy bezpośrednio we Francji. Zapraszamy do umówienia się na pokaz narzędzi FACOM wraz z samochodem ekspozycyjnym.

Strona producenta: https://www.facom.com/

Autoryzowany dealer marki Facom & Expert by Facom

Copyright © 2021 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl