O Nas

RG Narzędzia to rodzinna firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży narzędziowej. 

Naszą misją jest zapewnienie odbiorcom profesjonalnym takim jak warsztaty samochodowe, przemysł i wyspecjalizowani hobbyści wysokiej jakości narzędzi ręcznych, pneumatycznych, sprzętu warsztatowego, elektronarzędzi, akcesoriów, odzieży BHP i chemii technicznej. Od lat naszym "konikiem" są narzędzia pneumatyczne - kochamy je!

Wierzymy, że jeśli producent nie spełni naszych oczekiwań jakościowych, to nie należy go dystrybuować klientom. W ten sposób do oferty wybraliśmy tylko znanych i cenionych producentów produkujących wyroby głównie w Europie, Japonii oraz na Tajwanie (gdzie produkuje się większość dobrej klasy narzędzi ręcznych i pneumatycznych). Wiele z naszych marek jak Facom czy Hazet oferują dożywotnią gwarancję.

Lubimy wysoką jakość, estetykę, nowości i innowacyjne rozwiązania w branży. Nie tolerujemy zaś słabego wykonania produktów oraz wysokiej awaryjności.  

Od lat jesteśmy autoryzowanym dealerem marek: Beta, Chicago Pneumatic, Hazet oraz Facom oraz bezpośrednim dealerem wielu uznanych marek narzędziowych m.in: Asta, Jonnesway, King Tony, Adler, APP i wielu innych.

Narzędzia sprowadzamy tylko od bezpośrednich importerów krajowych i zagranicznych (np. Niemcy - Hazet, Francja - Facom) oraz sami importujemy narzędzia pneumatyczne z Tajwanu. Zapewniamy przy tym pełną gwarancję w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, części zamienne. Posiadamy własny serwis i wypożyczalnię narzędzi pneumatycznych.

Jako specjaliści branży narzędziowej regularnie piszemy dla prasy branżowej. Nasze artykuły pojawiały się wielokrotnie w Służbach Utrzymania Ruchu oraz Nowoczesnym Warsztacie.

Od 2008 roku sprzedajemy także w Internecie, w naszym własnym sklepie Internetowym oraz równolegle rozwijamy sprzedaż na Allegro.pl i Ebay. Zawarliśmy w ten sposób dziesiątki tysięcy transakcji, otrzymaliśmy wiele pozytywnych ocen, a także niejednokrotnie przystępowaliśmy do programu Super Sprzedawca.

Dziś nasz sklep Internetowy to jeden z największych pod względem oferty sklepów w branży. Posiadamy w bazie ponad 40 000 produktów które codziennie są sprzedawane i wysyłane do odbiorców w kraju i zagranicą.

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl