Serwis narzędzi pneumatycznych, serwis elektronarzędzi, kalibracja kluczy dynamometrycznych

Szanowni Państwo!

Do wszystkich sprzedawanych przez nas marek zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także części zamienne.

Do naprawy przyjmujemy większość profesjonalnych marek narzędzi pneumatycznych, markowe elektronarzędzia (np. Makita, Bosch, Hitachi, Milwaukee), a także kosiarki i narzędzia hydrauliczne - dwa ostatnie przy wcześniejszym uzgodnieniu.

Przyjmujemy także klucze dynamometryczne do kalibracji.

Nasz serwis narzędzi pneumatycznych naprawi Państwu narzędzia pneumatyczne takie jak klucze pneumatyczne, nitownice, zszywacze, gwoździarki, wiertarki, wkrętarki i inne wielu znanych marek.

Narzędzie prosimy wysłać do nas z wypełnionym formularzem serwisowym na adres:

RG Narzędzia
ul. Prądzyńskiego 12
15-199 Białystok
tel. 85 663 91 18

Formularz serwisowy Formularz serwisowy

Po otrzymaniu narzędzia otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia narzędzia do serwisu i zostaniecie Państwo poinformowani o wycenie naprawy.

  • wycena naprawy kosztuje 30-50 zł netto, w zależności od rodzaju narzędzia. Opłata nie jest pobierana w przypadku zgody na naprawę.
  • naprawy do 200 zł netto są wykonywane bez konsultacji z klientem. Jeśli wartość części i robocizny przekracza 200 zł netto zostaniesz o tym powiadomiony.
  • narzędzia co do których Twoja decyzja była odmowna, zostaną odesłane na Twój koszt (koszt wyceny + transport z pobraniem kurierskim 20,00 zł netto ).
  • Klient serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów realizacji usługi serwisowej. Administratorem danych jest R.G. Ryszard Grabowski ul. Pietkiewicza 6a/32 15-689 Białystok NIP: 966-03-03-19

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl