Serwis narzędzi pneumatycznych, serwis elektronarzędzi, kalibracja kluczy dynamometrycznych

Naprawa narzędzi

Do wszystkich sprzedawanych przez nas marek zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także części zamienne.

Do naprawy przyjmujemy większość profesjonalnych marek:

  • narzędzi pneumatycznych,
  • markowe elektronarzędzia (np. Makita, Bosch, Hitachi, Milwaukee),
  • kosiarki
  • narzędzia hydrauliczne

(dwa ostatnie przy wcześniejszym uzgodnieniu)

Części zamienne

Sprzedajemy części zamienne do wszystkich naszych marek narzędzi pneumatycznych (np. Asta, Beta, Jonnesway, King Tony, Chicago Pneumatic, Adler, 4Pro, Senco, Iwata, Sata, Ingersoll Rand i inne)  i elektronarzędzi (m.in. Makita, Milwaukee, Bosch, Hitachi, Metabo), a także innych narzędzi. Jeśli szukasz części napisz: biuro@rg-narzedzia.com.pl

Proces zapytania o części wygląda następująco

1. Napisz maila na biuro@rg-narzedzia.com.pl i poproś o schemat części zamiennych.

2. Poproś o wycenę części na podstawie schematu części zamiennych.

3. Oczekuj na ceny, aktualnej dostępności i czasu realizacji - odeślemy wycenę mailem.

4. Zamów części na podstawie oferty handlowej.

(Uwaga, prosimy nie dzwonić w sprawie części, tylko pisać, gdyż aby uniknąć pomyłek wyceniamy tylko na podstawie numerów i sami często potrzebujemy czasu na wycenę i sprawdzenie dostępności).

Kalibracja kluczy dynamometrycznych

Przyjmujemy do kalibracji klucze dynamometryczne różnych marek tj. Jonnesway, King Tony, Asta, Beta, Gedore, Stahlwille, Hazet, Facom i innych. Mamy możliwość kalibracji zarówno małych kluczy do kilkudziesięciu Nm jak także kluczy o bardzo wysokim zakresie. Klucz do kalibracji należy odesłać z formularzem serwisowym na adres podany poniżej. Posiadamy także dostęp do dużej ilości zestawów naprawczych do grzechotek i kluczy dynamometrycznych.

Adres do wysyłki narzędzi do serwisu:

Prosimy o wypełnienie, podpisanie i załączenie do paczki formularza serwisowego.

RG Narzędzia
ul. Prądzyńskiego 12
15-199 Białystok
tel. 85 663 91 18

Formularz serwisowy Formularz serwisowy

Po otrzymaniu narzędzia otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia narzędzia do serwisu i zostaniecie Państwo poinformowani o wycenie naprawy.

  • wycena naprawy kosztuje 30-50 zł netto, w zależności od rodzaju narzędzia. Opłata nie jest pobierana w przypadku zgody na naprawę.
  • naprawy do 200 zł netto są wykonywane bez konsultacji z klientem. Jeśli wartość części i robocizny przekracza 200 zł netto zostaniesz o tym powiadomiony.
  • narzędzia co do których Twoja decyzja była odmowna, zostaną odesłane na Twój koszt (koszt wyceny + transport z pobraniem kurierskim 20,00 zł netto ).
  • Klient serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów realizacji usługi serwisowej. Administratorem danych jest R.G. Ryszard Grabowski ul. Pietkiewicza 6a/32 15-689 Białystok NIP: 966-03-03-19

Nasz serwis narzędzi pneumatycznych naprawi Państwu narzędzia pneumatyczne takie jak klucze pneumatyczne, nitownice, zszywacze, gwoździarki, wiertarki, wkrętarki i inne, wielu znanych marek.
Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju części takie jak: wrzeciona do kluczy pneumatycznych, łopatki, bijaki do zszywaczy i gwoździarek pneumatycznych, uszczelki, o-ringi, obudowy, smary i oleje pneumatyczne również do sprężarek tłokowych i śrubowych.
Wycena i naprawa w naszym serwisie jest szybka i niedroga. Nie wymieniamy niepotrzebnych części i nie naciągamy naszych Klientów na niepotrzebne koszty.

Jesteśmy w stanie rozwiązać Państwa problemy ze spadkiem mocy narzędzi, sprawnie je czyścimy, a także smarujemy. Zapraszamy do skorzystania z serwisu!

Serwis elektronarzędzi specjalizuje się w naprawie elektronarzędzi znanych marek jak Milwaukee, Hitachi, Bosch, Makita czy Metabo. Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju części tj. silniki, przełączniki, szczotki itd.

Kalibracja kluczy dynamometrycznych powinna odbywać się raz na rok. Kalibrujemy wszelkie klucze dynamometryczne małej i dużej mocy. Możemy dokonać nastawy także wkrętarek pneumatycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także części do kluczy dynamometrycznych - zestawy naprawcze mechanizmu zapadkowego.

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl