Warunki dostawy

Szanowni Klienci!

Zależy nam na jak najszybszej realizacji naszych zamówień oraz na dokładnym poinformowaniu klientów o tym, ile trzeba będzie czekać na towar i na jakim etapie znajduje się zamówienie. Dlatego poniżej opisaliśmy czas realizacji naszych zamówień. Zaznaczamy jednocześnie, że czas realizacji jest tylko orientacyjny.  Wiążącą dostępność towaru w danej chwili można zawsze potwierdzić telefonicznie lub mailowo.

Czas realizacji:

24h – są to produkty, które posiadamy w ciągłej sprzedaży i dbamy o to by były ciągle dostępne. Są to produkty które mamy na stanie, lub czas dokompletowania wynosi średnio w granicach 1 dnia. Mogą być to też produkty, które wysyłamy bezpośrednio od dystrybutorów.

  • Płatność przelewem lub szybka płatność: Jeśli dokonałeś płatności przelewem i zależy Ci na bardzo szybkiej wysyłce wyślij nam potwierdzenie przelewu na maila: biuro@rg-sklep.com.pl . Jeśli wybrałeś szybką płatność oczekuj zlecenia wysyłki.
  • Płatność przy odbiorze: Jeśli wybrałeś płatność przy odbiorze, możliwe że czas realizacji wydłuży się o min. 1 dzień roboczy. Towary wysyłane za pobraniem mogą być wysyłane wyłącznie z naszej siedziby, więc do czasu realizacji należy doliczyć czas przemagazynowania towaru np. od dystrybutora lub innej hurtowni. Jeśli produkt w momencie zakupu znajduje się na naszym magazynie wysyłkowym wyślemy go tego samego dnia.
  • Odbiór osobisty: Jeśli wybrałeś odbiór osobisty sytuacja jest analogiczna jak w przypadku wysyłki pobraniowej: możliwe że czas realizacji wydłuży się o min. 1 dzień roboczy. Towary mogą być odbierane wyłącznie z naszej siedziby, więc do czasu realizacji możliwe że będzie trzeba doliczyć czas przemagazynowania towaru np. od dystrybutora lub innej hurtowni. Jeśli produkt w momencie zakupu znajduje się w naszej siedzibie odbiór będzie mógł zostać dokonany tego samego dnia. Jak tylko towar będzie gotowy do odbioru poinformujemy mailem, smsem lub telefonicznie.


1-5 dni – te produkty zamawiamy bezpośrednio od naszych dystrybutorów, z którymi współpracujemy od lat. Produkty trafiają do nas kurierem na magazyn wysyłkowy, po czym bezzwłocznie, tego samego dnia są wysyłane do klientów

7-14 dni – te produkty zamawiamy bezpośrednio od naszych dystrybutorów, jednak ich sprowadzenie wymaga czasu. Produkty trafiają do nas kurierem na magazyn wysyłkowy, po czym bezzwłocznie, tego samego dnia są wysyłane do klientów,

Uwaga:
Czas realizacji (a w szczególności czas realizacji 24h) nie stanowi w żaden sposób potwierdzenia stanu magazynowego! Nie jest on tożsamy z posiadaniem lub brakiem produktu na magazynie naszym bądź któregoś z dystrubutorów i nie może być w ten sposób rozumiany.

Czas realizacji jest orientacyjny i może się zdarzyć tak, że nie będziemy w stanie dostarczyć danego towaru w przewidzianym czasie. W takiej sytuacji poinformujemy mailowo o przewidywanym czasie dostarczenia zamówienia, w przypadku jeśli czas ten znacznie się wydłuży. Klient zawsze ma prawo do rezygnacji z zakupu i odstąpienia od umowy kupna.

Niektóre marki sprowadzamy z zagranicy, ich czas realizacji jest oznaczony jako 7-14 dni. Dotyczy to marek:
Facom - mamy w sklepie ekspozycję tej marki, jednak większość produktów sprowadzanych jest pod Klienta bezpośrednio z Francji. Orientacyjny czas realizacji to 10-14 dni.
Hazet - te narzędzia sprowadzamy bezpośrednio z Niemiec. Hazet nie posiada magazynu w Polsce. Orientacyjny czas sprowadzenia towaru to 5-14 dni, zamówienia robione są w każdy wtorek, zaś dostawy przychodzą ok piątku.

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl