szlifierki oscylacyjneZnaleziono 15 produkty(ów).

W tym dziale znajdą Państwo narzędzia umożliwiające dokładne, a przy tym sprawne wygładzenie dowolnej powierzchni bądź dostosowanie jej kształtu i rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Polecamy szlifierki oscylacyjne wyłącznie sprawdzonych producentów, w tym AEG, FESTOOL, BOSCH

W tym dziale znajdą Państwo narzędzia umożliwiające dokładne, a przy tym sprawne wygładzenie dowolnej powierzchni bądź dostosowanie jej kształtu i rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Polecamy szlifierki oscylacyjne wyłącznie sprawdzonych producentów, w tym AEG, FESTOOL, BOSCH oraz FERAX. Oferowane są zarówno rozwiązania do zastosowania profesjonalnego, jak i użytku prywatnego - przygotowaliśmy kompaktowe i ergonomiczne narzędzia, wyróżniające się dużą wydajnością.

W zależności od modelu nasze szlifierki oscylacyjne mogą posiadać regulację prędkości, układ odpylania z układem pochłaniania lub z workiem pyłowym bądź zostać wyposażone w przekładnię planetarną. Dzięki tak bogatemu asortymentowi, znajdą Państwo narzędzie nie tylko do wyrównania powierzchni, ale również nabłyszczania oraz usunięcia warstw starego lakieru oraz rdzy nalotowej. Przygotowane zostały również produkty doskonałe do wykorzystania w miejscach o ograniczonej powierzchni.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszego asortymentu - często pojawiają się u nas ceny promocyjne na wybrane modele.

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl