.
Promocja ASTA - KABINA LAKIERNICZA A-COLOR145 Zobacz większe

A-COLOR145

ASTA - KABINA LAKIERNICZA A-COLOR145

48 107,76 zł

39 112,00 zł netto

60 134,70 zł

-20%

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4810 punktów lojalnościowych.

ASTA

Wysyłka w 1-5 dni
(Więcej o czasie realizacji)

Darmowa dostawa

Nowy produkt

OPIS PRODUKTU:

Kabina wykonana jest z wysokiej, jakości materiałów kompozytowych, dzięki czemu zapewnia zdolność do zachowania ciepła.
System filtracji posiadający wysoko efektywny materiał filtrujący sprawia, że stopień oczyszczenia powietrza jest znacznie wyższy.
Układ sterowniczy cechuje się niezawodnością przy zastosowaniu elektrycznych komponentów wysokiej, jakości.

Cechy charakterystyki:
Moc 17,5 Kw
Zasilanie: 380V/3ph/50hz
Poziom hałasu: <80db

Panele ścienne :
- Wykonane z EPS , grubość 75mm, stop aluminium, izolacja ciepła.
- Zastosowanie do pracy w temperaturze nie większej niż 80°C
Podłoga:
- Podstawa w pełni ocynkowana
- Dwa rzędy krat oraz trzy rzędy antypoślizgowych płyt.
System grzewczy:
- Temperatura pracy: 60°C - 80°C.
- Czas nagrzewania: 15-30min
- Zużycie paliwa: 6-8kg/h
- Wymiennik ciepła – Stal nierdzewna
- Paliwo: Olej opałowy
- Palnik: G20 Diesel
System filtracji
- Filtr główny – efekt 80%
- Filtr sufitowy – efekt 97%
- Zatrzymanie malowania – efekt 70%
Oświetlenie:
- Lampa sufitowa, 8 sekcji  ×  4 szt.  × 36 W
- Lampy ścienne  8 sekcji  × 4 szt. × 36 W
System wentylacyjny:
- Wentylator nawiewowy 2  szt. × 4Kw,
- Wentylator  wyciągowy  1 szt. x 4Kw
- Przepływ powietrza 14000 m3/h
- Prędkość powietrza 3m/s
Panel kontrolny:
- Przełącznik do lakierowania,suszenia, wyłącznik bezpieczeństwa.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

inne produkty w tej kategorii

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl