.
Promocja REMS PROMO. - MSG ZGRZEWARKA MUFOWA DO RUR Z TWORZYW SZTUCZ.I KS Zobacz większe

256231

REMS - MSG ZGRZEWARKA MUFOWA DO RUR Z TWORZYW SZTUCZ.I KS

1 273,74 zł

1 035,56 zł netto

1 407,74 zł

-134,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 127 punktów lojalnościowych.

REMS - MSG ZGRZEWARKA MUFOWA DO RUR Z TWORZYW SZTUCZNYCH I KSZTAŁTEK Z PB

REMS

Wysyłka w 24h
(Więcej o czasie realizacji)

Darmowa dostawa

Nowy produkt

REMS - MSG ZGRZEWARKA MUFOWA DO RUR Z TWORZYW SZTUCZNYCH I KSZTAŁTEK Z PB

 


Bardzo wydajne elektronarzędzia do ekonomicznego zgrzewania kształtek. Wszędzie do zastosowania, z wolnej ręki lub na stole warsztatowym. Rury z tworzyw sztucznych i kształtki z PB, PE, PP, PVDF Ø 16 – 125 mm
REMS MSG – Elementy grzejne zgodne z DVS. Wysokiej jakości powłoka z PCFE.
Konstrukcja
Poręczna, lekka. Z wolnej ręki lub na stole warsztatowym. Wyposażona seryjnie w stojak do odstawiania oraz mocowanie do stołu warsztatowego, zapewniające ustawienie narzędzia w pozycji poziomej lub pionowej (mocowanie do stołu warsztatowego nie jest na wyposażeniu MSG 25).
Element grzejny zgodny z DVS Element grzejny w kształcie płaskiej płyty zgodnie z DVS. Elektryczny korpus grzejny wykonany z niekorodującego stopu aluminium dobrze przekazuje ciepło. Mufy i bolce grzejne zgodne z DVS, łatwo wymienne. Trwałe, wysokiej jakości pokrycie PCFE wyklucza przyklejanie się resztek tworzywa i zgorzeliny oraz zapewnia bezproblemowe czyszczenie. Optymalny rozkład temperatury oraz jej stałość na całej powierzchni roboczej. Śruby mocujące z niekorodującej stali.
Temperatura i jej regulacja Do wyboru
– temperatura regulowana 180–290°C, nastawiona wstępnie dla rur z PP na 260°C, z elektronicznym regulatorem i bardzo małymi odchyłkami (EE) lub
– temperatura ustawiona na stałe dla rur PP na 260°C, z mechanicznym regulatorem i tolerancją +/- 10°C (FM). Zarówno elektroniczne jak i mechaniczne regulatory regulują ustawioną temperaturę automatycznie w granicach zalecanych przez DVS. Lampka kontrolna temperatury i zasilania.

REMS MSG. Zgrzewarka mufowa do rur z tworzyw sztucznych i kształtek z PB, PE, PP, PVDF. Element grzejny 230 V, bez bolców i muf grzejnych. Do wyboru – temperatura regulowana 180–290°C, ustawiona dla rur PP na 260°C, z mechanicznym regulatorem temperatury. Stojak do odstawiania. Mocowanie do stołu warsztatowego do unieruchomienia w pozycji poziomej lub pionowej, klucz sześciokątny do montażu i demontażu bolców i muf grzejnych. Z bolcami i mufami grzejnymi pokrytymi PCFE do Ø 20, 25, 32 mm. Śruby mocujące ze stali nierdzewnej. W skrzynce z blachy.

Rura Ø 16 – 63 mm
Moc 800W 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

REMS - MSG ZGRZEWARKA MUFOWA DO RUR Z TWORZYW SZTUCZ.I KS

REMS - MSG ZGRZEWARKA MUFOWA DO RUR Z TWORZYW SZTUCZ.I KS

REMS - MSG ZGRZEWARKA MUFOWA DO RUR Z TWORZYW SZTUCZNYCH I KSZTAŁTEK Z PB

inne produkty w tej kategorii

Copyright © 2020 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl