.
Promocja REMS PROMO. - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA, Ø20 Zobacz większe

170010

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA, Ø20

594,29 zł

483,16 zł netto

639,29 zł

-45,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych.

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA, Ø20–50 (75)MM

REMS

Wysyłka w 24h
(Więcej o czasie realizacji)

Nowy produkt

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA, Ø20–50 (75)MM

 


Niezawodny, poręczny przyrząd do szybkiego użycia przy udrożnianiu rur w kuchni, łazience, toalecie. Do rur Ø 20 – 50 (75) mm Do spirali Ø 6, 8, 10 mm
REMS Mini-Cobra – ręczny lub elektryczny napęd. Nieodzowna przy niewielkich niedrożnościach.
Konstrukcja
Prosta, mocna, praktyczna konstrukcja. Poręczna, lekka. Tylko 2,9 kg. Lekka praca, także w syfonach i ciasnych łukach rur. Bezproblemowe wprowadzanie spirali bezpośrednio poprzez siatki i kratki w umywalkach i zlewach. Pozycjonowanie spirali poprzez uchwyt szybkozaciskowy.
Spirale czyszczące i bęben Spirale z wysokiej jakości sprężynującego drutu stalowego. Specjalnie hartowane. Duża elastyczność spirali umożliwia łatwy posuw, także przez ciasne łuki. Końcówka spirali uformowana na kształt maczugi łatwo przechodzi przez łuki. Niekorodujący bęben z odpornego na uderzenia wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa, zapobiega zabrudzeniu otoczenia. Wentylacja przestrzeni wewnętrznej bębna powoduje samoczynne schnięcie spirali. Możliwość kontroli wzrokowej spirali w każdej chwili.
Napęd Ręczny, lekko pracujący z wygodnym uchwytem z korbką lub z wykorzystaniem odpowiedniej wiertarki/wkrętarko-wiertarki, prędkość obrotowa ≤ 300 min-1. Sześciokątny zabierak do napędu elektrycznego w pokrywie bębna.

REMS Mini-Cobra. Przyrząd do czyszczenia rur Ø 20–50 (75) mm, z korbką ręczną i sześciokątnym zabierakiem do wiertarek/wkrętarko-wiertarek. Do spirali Ø 6, 8 i 10 mm. Bęben spirali z odpornego na uderzenia, wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa. Szybkomocujący uchwyt szczękowy. Spirala 8 × 7,5 m. W kartonie. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA, Ø20

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA, Ø20

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA, Ø20–50 (75)MM

inne produkty w tej kategorii

Copyright © 2020 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl