.

170020

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA A, Ø20

2 234,30 zł

1 816,50 zł netto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 223 punktów lojalnościowych.

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA A, Ø20–50 (75)MM

REMS

Wysyłka w 24h
(Więcej o czasie realizacji)

Darmowa dostawa

Nowy produkt

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA A, Ø20–50 (75)MM

 


Elektryczne urządzenie do czyszczenia rur z automatycznym posuwem spirali do przodu i do tyłu. Łatwe i szybkie zastosowania do udrożniania rur w kuchni, łazience, toalecie. Do rur Ø 20 – 50 (75) mm Do spirali Ø 8, 10 mm
REMS Mini-Cobra A – Szybkie udrożnianie rur. Z automatycznym posuwem spirali do przodu i do tyłu.
Konstrukcja Jednostka napędowa i bęben spirali połączone w jeden zespół. Poręczna, lekka. Tylko 5,2 kg. Kombinowany uchwyt do pewnego prowadzenia urządzenia i sterowania automatycznego posuwu spirali do przodu i do tyłu. Łatwe udrożnianie również syfonów i ciasnych kolanek. Bezproblemowe wprowadzanie spirali przez sito lub krzyżak w otworze umywalki lub zlewu.
Spirale czyszczące Spirale czyszczące z wysokiej jakości rdzeniem ze specjalnie hartowanej stali sprężynowej. Duża elastyczność spirali umożliwia łatwy posuw, także przez ciasne kolanka. Końcówka spirali uformowana na kształt maczugi łatwo przechodzi przez łuki. Spirale czyszczące z rdzeniem ze stali sprężynowej zapobiegają osadzaniu się na nich brudu i wplątaniu w zwoje włókien tworzących zator.
Bęben spirali Zabezpieczony przed korozją bęben spirali ze wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego. Gumowa uszczelka zapobiega rozpryskiwaniu się brudu. Wentylacja bębna umożliwia samodzielne wysychanie spirali. Konstrukcja bębna pozwala na obserwację spirali i daje użytkownikowi możliwość jej ciągłej kontroli.
REMS Mini-Cobra A. Elektryczne urządzenie do czyszczenia rur z automatycznym posuwem spirali do przodu i do tyłu, dla rur Ø 20–50 (75) mm. Dla spirali czyszczących Ø 8 i 10 mm. Jednostka napędowa z bezobsługową przekładnią, silnik uniwersalny 230 V, 50–60 Hz, 600 W z wyjątkowo dużym momentem obrotowym w lewo i w prawo przy niskich obrotach. Włącznik impulsowy. Bezstopniowa, elektroniczna regulacja obrotów sterowana włącznikiem. Bęben spirali ze wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego. Spirala z rdzeniem 8 × 7,5 m. W kartonie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA A, Ø20

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA A, Ø20

REMS - PRZYRZĄD DO CZYSZCZENIA RUR MINI-COBRA A, Ø20–50 (75)MM

inne produkty w tej kategorii

Copyright © 2020 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl