Maszyny

W tej kategorii nie ma produktów.

Aby w precyzyjny i profesjonalny sposób tworzyć nowe konstrukcje, bądź naprawiać je, ważne są odpowiednie maszyny warsztatowe. Są one najczęściej stacjonarne, co w przypadku firmy działającej w branży technicznej zapewnia większe bezpieczeństwo. Zapobiega bowiem przemieszczaniu

Aby w precyzyjny i profesjonalny sposób tworzyć nowe konstrukcje, bądź naprawiać je, ważne są odpowiednie maszyny warsztatowe. Są one najczęściej stacjonarne, co w przypadku firmy działającej w branży technicznej zapewnia większe bezpieczeństwo. Zapobiega bowiem przemieszczaniu się urządzenia i przypadkowemu uszkodzeniu wyposażenia miejsca pracy.

Oferowane przez nas produkty podzielone są na kilka kategorii, odpowiadających przeznaczeniu sprzętu. Można więc łatwo znaleźć produkt, który najbardziej interesuje klienta.

W asortymencie posiadamy między innymi sprężarki, piły tarczowe, prasy, frezarki, tokarki, strugarki, pochłaniacze pyłów, podnośniki, a także akcesoria, będące wyposażeniem wymienionych urządzeń.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • Podnośniki

  Podnośniki, to narzędzia służące do podnoszenia, a często także do przemieszczania ciężkich przedmiotów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużo narzędzi do wszelkiego typu unoszeń, od małych podnośników typu "żaba" służących do podnoszenia samochodów osobowych i dostawczych, po podnośniki do beczek, wózki paletowe, czy podnośniki kolumnowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz kontaty z dystrybutorami pozwoliło na utworzenie szerokiej oferty tych produktów. Znajdziecie tu Państwo produkty takich marek jak Beta, Draper, Facom, Asta ale także rodzimych producentów jak np. PS-LIFT (ex PS-LOGISTICS) czy Zakrem.

 • Sprężarki

  Narzędzia służące do wytwarzania sprężonego powietrza. W najbardziej klasycznym rozwiązaniu jakim jest sprężarka tłokowa za pomocą energii elektrycznej zasilony zostaje silnik, który kołem napędowym wprawia w ruch tłok pompujący powietrze do zbiornika ciśnieniowego. Narzędzia te mogą mieć nawet kilka tłoków i stopni sprężających. Pracują z wykorzystaniem oleju jak i bez. Rozwrój technologii oraz rosnące zapotrzebowanie na sprężone ciśnienie spowodowały dynamiczny rozwój innych typów kompresorów jakimi są sprężarki śrubowe. Ich metoda działania polega na zasilaniu zbiornika za pomocą wirnika w kształcie śruby. Są wydajniejsze, znacznie bardziej żywotne i popularnie stosowane w wielu fabrykach i warsztatach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę kompresorów znanych marek takich jak Gudepol (polski producent), Adler oraz Metabo.

 • Szlifierki dwutarczowe
 • Piły tarczowe
 • Piły taśmowe
 • Frezarki, tokarki, strugarki
 • Wiertarki stołowe, kolumnowe

  W przypadku prac, które wymagają tworzenia otworów w wyjątkowo precyzyjny sposób, polecamy wiertarki stołowe i kolumnowe. Są to zaawansowane technicznie urządzenia, które pozwalają na szybkie uzyskanie poszczególnych otworów.

  Sposób umocowania tego sprzętu i jego stateczność gwarantują stabilność pracy, a co za tym idzie, również jej bezpieczeństwo. Każdy model dodatkowo ma wmontowany mechanizm manualnego ustalania głębokości odwiertu, za pomocą specjalnej miarki.

  Niektóre z nich wyposażone są również w laserowy krzyż, który bardzo ułatwia wyznaczenie miejsca, w którym będzie przystawione wiertło.

 • Szlifierki stołowe
 • Pochłaniacze pyłów
 • Giętarki, walcarki, nożyce
 • Prasy
 • Maszyny pozostałe
 • Wyposażenie maszyn
 • Nagrzewnice

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl