podnośniki "żaba"Znaleziono 67 produkty(ów).

W naszym sklepie znajdą Państwo niezbędne w każdym warsztacie podnośniki samochodowe typu „Żaba”. Doskonale nadają się do podnoszenia zarówno samochodów, jak i wielu innych konstrukcji. Cechują się przede wszystkim solidną oraz prostą konstrukcją, a także niezawodnym

W naszym sklepie znajdą Państwo niezbędne w każdym warsztacie podnośniki samochodowe typu „Żaba”. Doskonale nadają się do podnoszenia zarówno samochodów, jak i wielu innych konstrukcji. Cechują się przede wszystkim solidną oraz prostą konstrukcją, a także niezawodnym działaniem. Wyposażone są w najwyższej jakości zabezpieczenia oraz mają ściśle określoną maksymalną wysokość i obciążenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rozległym kontaktom z dystrybutorami udało nam się stworzyć szeroką ofertę tych produktów, składającą się z wyselekcjonowanych podnośników najbardziej cenionych marek. Proponujemy między innymi urządzenia Draper, Asta, Facom, czy Nortec Pro.

Kupując wyroby sprawdzonych producentów mogą mieć Państwo pewność, że będą one bezawaryjnie służyły przez wiele lat. Przy wyborze odpowiedniego podnośnika samochodowego, oprócz marki należy wziąć pod uwagę również jego stabilność oraz szybkość podnoszenia. Oferowane przez nas urządzenia mają doskonałe parametry, co jest gwarancją ich niezawodności.

Proponowane przez nasz sklep profesjonalne podnośniki samochodowe „Żaba” przeznaczone są zarówno do warsztatów i zakładów pracy, jak i do prywatnych garaży. Każdy pojazd powinien być bowiem wyposażony w odpowiednio dobrany lewarek. Dostarczane przez nas narzędzia posiadają mechanizm hydrauliczny lub hydropneumatyczny. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami.

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 67 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl