SprężarkiZnaleziono 2 produkty(ów).

Narzędzia służące do wytwarzania sprężonego powietrza. W najbardziej klasycznym rozwiązaniu jakim jest sprężarka tłokowa za pomocą energii elektrycznej zasilony zostaje silnik, który kołem napędowym wprawia w ruch tłok pompujący powietrze do zbiornika ciśnieniowego. Narzędzia

Narzędzia służące do wytwarzania sprężonego powietrza. W najbardziej klasycznym rozwiązaniu jakim jest sprężarka tłokowa za pomocą energii elektrycznej zasilony zostaje silnik, który kołem napędowym wprawia w ruch tłok pompujący powietrze do zbiornika ciśnieniowego. Narzędzia te mogą mieć nawet kilka tłoków i stopni sprężających. Pracują z wykorzystaniem oleju jak i bez. Rozwrój technologii oraz rosnące zapotrzebowanie na sprężone ciśnienie spowodowały dynamiczny rozwój innych typów kompresorów jakimi są sprężarki śrubowe. Ich metoda działania polega na zasilaniu zbiornika za pomocą wirnika w kształcie śruby. Są wydajniejsze, znacznie bardziej żywotne i popularnie stosowane w wielu fabrykach i warsztatach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę kompresorów znanych marek takich jak Gudepol (polski producent), Adler oraz Metabo.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • sprężarki tłokowe

  Sprężarka tłokowa to najbardziej klasyczne narzędzie do wytwarzania sprężonego powietrza, wyposażone w kilka elementów takich jak: zbiornik ciśnieniowy, pompa tłokowa – jedno-, dwu- lub trzycylindrowa i silnik. Bardzo często na przodzie kompresora tłokowego montowany jest także odwadniacz i reduktor, dzięki któremu możemy odpowiednio wyregulować pożądane ciśnienie.

  Ogromną zaletą sprężarek tłokowych jest niezwykła łatwość obsługi oraz powszechność zastosowania. Sprężarki dostępne w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz solidną konstrukcją. Urządzenia są niezawodne i wydajne, a do tego zapewniają całkowite bezpieczeństwo podczas pracy. Nasze sprężarki mają kompaktową budowę, co gwarantuje komfortową pracę. Sprężarki tłokowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle oraz gospodarce.

  Oferujemy urządzenia olejowe i bezolejowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprężarki tłokowe znanych marek takich jak Adler, Gudepol (polski producent), Walter czy Metabo.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 • sprężarki śrubowe
 • pompy i zbiorniki
 • osuszacze powietrza
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl