SprężarkiZnaleziono 3 produkty(ów).

Narzędzia służące do wytwarzania sprężonego powietrza. W najbardziej klasycznym rozwiązaniu jakim jest sprężarka tłokowa za pomocą energii elektrycznej zasilony zostaje silnik, który kołem napędowym wprawia w ruch tłok pompujący powietrze do zbiornika ciśnieniowego. Narzędzia

Narzędzia służące do wytwarzania sprężonego powietrza. W najbardziej klasycznym rozwiązaniu jakim jest sprężarka tłokowa za pomocą energii elektrycznej zasilony zostaje silnik, który kołem napędowym wprawia w ruch tłok pompujący powietrze do zbiornika ciśnieniowego. Narzędzia te mogą mieć nawet kilka tłoków i stopni sprężających. Pracują z wykorzystaniem oleju jak i bez. Rozwrój technologii oraz rosnące zapotrzebowanie na sprężone ciśnienie spowodowały dynamiczny rozwój innych typów kompresorów jakimi są sprężarki śrubowe. Ich metoda działania polega na zasilaniu zbiornika za pomocą wirnika w kształcie śruby. Są wydajniejsze, znacznie bardziej żywotne i popularnie stosowane w wielu fabrykach i warsztatach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę kompresorów znanych marek takich jak Gudepol (polski producent), Adler oraz Metabo.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

  • sprężarki tłokowe

    Najbardziej klasyczne narzędzie do wytwarzania sprężonego powietrza, wyposażone w kilka elementów takich jak: zbiornik ciśnieniowy, pompa tłokowa - jedno, dwu lub trzycylindrowa i silnik. Bardzo często na przodzie kompresora tłokowego montowany jest także odwadniacz i reduktor, dzięki któremu możemy odpowiednio wyregulować porządane ciśnienie. Mamy tutaj do czynienia także z urządzeniami olejowymi i bezolejowymi. W naszej ofercie znadziecie Państwo sprężarki tłokowe znanych marek takich jak Adler, Gudepol (polski producent), czy Metabo.

    Sprężarki Adler promocja AD 360-100-3 i AD 360-100-3T w promocyjnej cenie

  • sprężarki śrubowe
  • pompy i zbiorniki
  • osuszacze powietrza
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl