sprężarki tłokoweZnaleziono 120 produkty(ów).

Sprężarka tłokowa to najbardziej klasyczne narzędzie do wytwarzania sprężonego powietrza, wyposażone w kilka elementów takich jak: zbiornik ciśnieniowy, pompa tłokowa – jedno-, dwu- lub trzycylindrowa i silnik. Bardzo często na przodzie kompresora tłokowego montowany jest także

Sprężarka tłokowa to najbardziej klasyczne narzędzie do wytwarzania sprężonego powietrza, wyposażone w kilka elementów takich jak: zbiornik ciśnieniowy, pompa tłokowa – jedno-, dwu- lub trzycylindrowa i silnik. Bardzo często na przodzie kompresora tłokowego montowany jest także odwadniacz i reduktor, dzięki któremu możemy odpowiednio wyregulować pożądane ciśnienie.

Ogromną zaletą sprężarek tłokowych jest niezwykła łatwość obsługi oraz powszechność zastosowania. Sprężarki dostępne w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz solidną konstrukcją. Urządzenia są niezawodne i wydajne, a do tego zapewniają całkowite bezpieczeństwo podczas pracy. Nasze sprężarki mają kompaktową budowę, co gwarantuje komfortową pracę. Sprężarki tłokowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle oraz gospodarce.

Oferujemy urządzenia olejowe i bezolejowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprężarki tłokowe znanych marek takich jak Adler, Gudepol (polski producent), Walter czy Metabo.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 120 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl