Motoryzacja

Motoryzacja

W tej kategorii nie ma produktów.

Naprawy samochodów, zarówno te serwisowe, jak również garażowe, wymagają nie tylko fachowej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn. Równie często wymagają one także użycia specjalistycznego sprzętu – zaprojektowanego i wykonanego z myślą o konkretnym zadaniu oraz pracy o

Naprawy samochodów, zarówno te serwisowe, jak również garażowe, wymagają nie tylko fachowej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn. Równie często wymagają one także użycia specjalistycznego sprzętu – zaprojektowanego i wykonanego z myślą o konkretnym zadaniu oraz pracy o szczególnym charakterze. Takie też, wyspecjalizowane narzędzia warsztatowe znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Są to akcesoria pomocne przy wymianie kół, montażu szyb czy też naprawie silnika. Z pewnością pomogą one również w szybkim i precyzyjnym demontażu tapicerki samochodowej czy w trakcie ustawiania rozrządu.

Oferujemy blokady rozrządu, układy hamulcowe, akumulatory i wiele innych części do naprawy pojazdów. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne i niezawodne narzędzia renomowanych producentów oraz różnego rodzaju akcesoria i niezbędne elementy wyposażenia nowoczesnego warsztatu samochodowego. Zajmujemy się również sprzedażą artykułów z zakresu blacharstwa oraz lakiernictwa.

Wszystkie proponowane przez nas narzędzia warsztatowe zostały wykonane z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu zyskały one wyjątkową odporność względem potencjalnych uszkodzeń mechanicznych, związanych m.in. z intensywną eksploatacją.

Przygotowana przez nas oferta adresowana jest do profesjonalnych użytkowników, niemniej gwarantujemy, że wielu majsterkowiczów znajdzie tutaj również swoją przystań. Mamy duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu RG Narzędzia. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze odpowiednich urządzeń do Państwa potrzeb oraz gwarantujemy ekspresową wysyłkę zamówionych towarów.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • Blacharstwo i lakiernictwo

  Nasza firma zajmuje się również sprzedażą artykułów dla takich branż, jak blacharstwo i lakiernictwo. Oferowane przez nas produkty dedykowane są między innymi dla warsztatów naprawy pojazdów, zajmujących się powtórnym nakładaniem lakierów, sklepów motoryzacyjnych, myjni samochodowych, studiów kosmetyki aut, a także dla klientów indywidualnych.

  W naszym asortymencie znaleźć można środki ochrony indywidualnej, substancje chemiczne, niezbędne przy tego typu pracach, narzędzia, materiały do wykańczania pomalowanej powierzchni, jak również dodatkowe akcesoria, jak choćby stojaki.

 • układ hamulcowy

  Układ hamulcowy wpływa na bezpieczeństwo jazdy, dlatego jest jednym z najważniejszych układów w pojazdach. Oferujemy specjalistyczne narzędzia i akcesoria przeznaczone do serwisowania układu hamulcowego. Posiadamy m.in. zestawy do tłoczków, przyrządy do cięcia rurek, narzędzia do rozpierania oraz wiele innych niezbędnych produktów w konkurencyjnych cenach. Zestawy do wymiany płynu hamulcowego metodą ciśnieniową sprawdzą się we wszystkich pojazdach. Specjalistyczne testery płynu hamulcowego czy giętarki do przewodów to nieodzowne elementy wyposażenia każdego profesjonalnego warsztatu.

 • układ chłodzenia

  Zestawy do badania szczelności układu chłodzenia, testery temperatury czy zestawy diagnostyczne to tylko niektóre narzędzia do napraw oraz konserwacji układu chłodzenia dostępne w ofercie sklepu RG Narzędzia. Układ ten pełni jedną z najważniejszych funkcji w pojeździe, gdyż zapobiega przegrzewaniu się silnika, a co za tym idzie jest niezbędny do osiągnięcia odpowiednich warunków pracy. Wierzymy, że produkty dostępne w naszej ofercie sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • akumulator

  Akumulator to serce każdego samochodu. Niestety bywa i tak, że stan naładowania jest zbyt niski by pojazd mógł się poruszać lub mroźna zima spowoduje, iż nie będziemy mogli wyruszyć w trasę. Aby uniknąć stresu i kłopotów z odpaleniem pojazdu warto wyposażyć się w prostownik do ładowania akumulatora. Takie urządzenie może być w wersji z rozruchem lub bez. Nowe ładowarki pozwalają na doładowania wszelkiego typu akumulatorów w tym żelowych, mają niewielkie gabartyty oraz zabezpieczenia np. przed odwrotną biegunowością. Najczęściej same także odłączają się po naładowaniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne prostowniki, ładowarki, narzędzia do mierzenia stanu naładowania akumulatora, a także kable rozruchowe i inne narzędzia związane z zasilaniem takich marek jak Telwin, Sherman, czy Ideal.

 • blokady rozrządu

  Sklep internetowy RG Narzędzia oferuje Państwu blokady rozrządu do samochodów najpopularniejszych marek, takich jak BMW, AUDI, VW czy FORD. Na naszych stronach znajdą Państwo rozwiązania zarówno do silników benzynowych, jak i silników typu diesel. Są to doskonale skomponowane zestawy, które pozwolą na podjęcie natychmiastowych działań oraz odpowiednie naciągnięcie paska rozrządu. Jednak w ofercie znalazły się również pojedyncze moduły niemal do wszystkich, aktualnie pojawiających się na polskich drogach samochodów. Zarówno właściciele najnowszych modeli Citroena, jak i Mercedesa znajdą u nas właściwe rozwiązania!

  Układ rozrządu jest jednym z najważniejszych elementów silników spalinowych i diesla. Odpowiada za dostarczenie do silnika mieszanki paliwa i powietrza oraz usuwa produkty spalania. Oferowane przez nas blokady rozrządu to zestawy zawierające narzędzia do regulacji wałka i paska rozrządu oraz ogólnych ustawień silnika. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się także dopasowane klucze do wału korbowego, które pomogą w precyzyjnym ustawieniu parametrów kołnierza koła pasowego. Tak jak i pozostałe narzędzia oraz zestawy, które proponujemy – są one wykonane z niezwykle trwałych i odpornych względem intensywnej eksploatacji materiałów. Oprócz blokad rozrządu dysponujemy także blokadami koła zamachowego, które z pewnością pomogą w przeprowadzeniu nawet najtrudniejszych napraw.

  Zapraszamy do zapoznania się z opisami blokad rozrządu dostępnych w naszej ofercie. Najwyższej jakości produkty dla warsztatów samochodowych dostępne w jednym miejscu – sklepie RG Narzędzia!

 • wymiana oleju

  Każdy właściciel pojazdu musi pamiętać o obowiązkowej i terminowej wymianie oleju silnikowego oraz filtra olejowego. Oferujemy profesjonalne narzędzia do wymiany oleju, takie jak klucze taśmowe do filtrów, zestawy kluczy nasadowych oraz nasadki do filtrów oleju w konkurencyjnych cenach. Wymiany oleju można dokonać w profesjonalnym warsztacie samochodowym, jak również we własnym garażu, gdyż nie jest to czynność wielce skomplikowana. Posiadając odpowiednie narzędzia, możemy szybko i efektywnie wymienić olej w każdym pojeździe.

 • światła

  W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć profesjonalne przyrządy do ustawiania świateł w samochodzie. Oferta RG Narzędzia zawiera m.in. narzędzia nastawcze oraz lampy stojące. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest wykonanie pomiaru możliwości świetlnych świateł służących do oświetlania pojazdów czterokołowych. Dodatkowo, pomagają one w prawidłowym ustawianiu świateł w aucie.

  Jak prawidłowo ustawić światła w samochodzie?

  Samochody, które nie mają poprawnie ustawionych świateł stanowią realne zagrożenie dla pozostałych użytkowników dróg publicznych. Źle ustawione światła to jeden z głównych powodów rosnącej liczby wypadków drogowych. Dzięki dobrze wyregulowanym światłom można realnie wpłynąć na zmniejszenie zagrożenia na drogach. Jak to prawidłowo wykonać? Przede wszystkim należy skupić się na wyszukaniu doświadczonego i wykwalifikowanego mechanika, który regulację świateł przeprowadzi podczas okresowego badania technicznego. Bardzo ważny jest fakt, iż samochód podczas przeprowadzania regulacji oświetlenia musi stać na równej i niepochyłej powierzchni. Przełącznik manualnej regulacji świateł musi być ustawiony na pozycji zerowej. Ważne jest także poprawne odczytanie kąta przewyższenia, czyli różnicy pomiędzy najwyższą a najniższą wysokością świecenia świateł. To informacja kluczowa podczas poprawnego ustawienia spektrofotometru, czyli urządzenia badającego ilość światła pochłanianą przez badaną próbkę. W prawidłowym ustawianiu świateł pomagają również profesjonalne narzędzia diagnostyczne, a w tym stetoskopy i endoskopy, które mogą zakupić Państwo w naszym sklepie internetowym

 • szczypce dla motoryzacji

  Różnego rodzaju szczypce wykorzystywane w profesjonalnych serwisach samochodowych. W ofercie posiadamy szczypce do zakładania pierścieni, szczypce do zapinek i złączek oraz szczypce do przewodów świec i wiele innych. Wszystkie produkty z oferty naszego sklepu pochodzą od renomowanych producentów, liderów na rynku, jeśli chodzi o narzędzia i elektronarzędzia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

 • klimatyzacja

  Profesjonalne zestawy do obsługi klimatyzacji oraz pojedyncze akcesoria, takie jak klipsy do zaciskania, reduktory do czynnika i wiele innych dostępne w ofercie sklepu RG Narzędzia. Urządzenia do obsługi klimatyzacji są bardzo proste w użyciu i nie wymagają większej liczby części serwisowych. Oferujemy produkty producentów Asta, Jonnesway, Nortec Pro oraz Yato. Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie do oferowanych przez nas narzędzi.

 • układ zawieszenia

  Najwyższej jakości części do serwisowania układu zawieszenia pojazdów. W ofercie posiadamy takie akcesoria jak klucze do amortyzatorów, ściągacze sprężyn i przegubów kulowych, łyżki do opon i wiele innych produktów pochodzących od znanych i cenionych marek na rynku. Wysoka jakość części ma bezpośredni wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dlatego właściwy stan techniczny układu zawieszenia jest ogromnie ważny i niezbędny do prawidłowego funkcjonowaniu pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami dostępnymi w naszym sklepie.

 • silnik

  Szeroka oferta próbników do pomiaru ciśnienia w silnikach, adapterów i części zamiennych. Posiadamy niezbędne narzędzia do naprawy i serwisowania silników. Silnik jest sercem samochodu, dlatego konieczne jest posiadanie specjalistycznych narzędzi, które pozwolą na konserwację, diagnostykę, a tym samym na prawidłowe jego funkcjonowanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W sklepie RG Narzędzia oferujemy produkty Yato, Jonnesway, Beta i Draper oraz wiele innych.

 • grubościomierze lakieru

  W ofercie grubościomierzy lakieru posiadamy nowoczesne urządzenia służące do pomiaru grubości powłoki lakierniczej w pojazdach. Proponowane przez nas urządzenia cechuje dokładność oraz wygoda użytkowania. Grubość powłoki lakierniczej mierzona jest w mikrometrach, a proces należy przeprowadzać na czystym samochodzie. Grubościomierz lakieru to wielce przydatne narzędzie w każdym profesjonalnym warsztacie. W naszym sklepie znajdą Państwo urządzenia w doskonałym stosunku jakości do ceny. Szczegóły oferty poniżej.

 • inne

  Nasz sklep internetowy oferuje Państwu profesjonalne narzędzia warsztatowe używane podczas różnego rodzaju napraw samochodowych. Każdy właściciel warsztatów specjalizujących się w naprawie aut powinien zaopatrzyć się w tego rodzaju produkty. Nasza oferta kierowana jest także do klientów indywidualnych i majsterkowiczów, którzy mogą u nas doposażyć swój przydomowy garaż w najwyższej jakości narzędzia używane podczas wszelkich prac motoryzacyjnych.

  Bogata oferta narzędzi i akcesoriów

  Każda naprawa wykonywana w pojeździe czterokołowym wymaga nie tylko doświadczenia i posiadania specjalistycznej wiedzy na temat poszczególnych elementów nadwozia czy podwozia samochodu, ale także narzędzi stanowiących profesjonalne wyposażenie warsztatu, bez których pokonanie problemu z usterką może okazać się niemożliwe. Wybierając z bogatej oferty produktów w sklepie internetowym RG Narzędzia mogą Państwo wyposażyć się m.in. w klucze Asta oraz klucze Beta, blokady rozrządu, a także inne specjalistyczne narzędzia, które wykorzystywane są podczas wymiany kół, szyb oraz prac serwisowych w silniku. Co więcej, w ofercie posiadamy także akcesoria takie jak zawieszki zapachowe, podnośniki samochodowe czy dźwignie do tapicerki. Zajmujemy się też sprzedażą pistoletów lakierniczych i innych artykułów z zakresu lakiernictwa, jak również blacharstwa.

  Najwyższa jakość oferowane sprzętu

  Wszystkie oferowane przez nas narzędzia warsztatowe to gwarancja najwyższej jakości, trwałości oraz solidności. Za projekt oraz wykonanie produktów odpowiedzialni są najlepsi producenci, wśród których należy wyróżnić markę APP, Asta, Satra oraz Zakład Urządzeń Pomiarowych HP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji.

 • olejarki, smarownice

  Asortyment sklepu RG Narzędzia obejmuje różnego rodzaju olejarki i smarownice, a także akcesoria. Posiadamy olejarki o różnej pojemności. W ofercie dostępne są nowoczesne nalewaki z beczki. Proponujemy smarownice o mocnym silniku i długiej żywotności akumulatora. W sklepie znajdą Państwo również zestawy adapterów i kalamitek. Olejarki i smarownice to produkty wytrzymałe i trwałe, dzięki którym zapewnić można częściom samochodowym odpowiednią ochronę przed ścieraniem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • lampy stroboskopowe

  Lampa stroboskopowa to narzędzie służące do ustawiania zapłonu w silnikach, przeznaczone do serwisów motoryzacyjnych. Lampy są odporne na uderzenia i niezwykle komfortowe podczas obsługi. Charakteryzują się obudową w kształcie pistoletu, wewnątrz znajduje się lampa ksenonowa, która pozwala na kontrolę kąta wyprzedzenia zapłonu poprzez impulsowe oświetlanie. W ofercie posiadamy urządzenia Yato, Jonnesway, Facom i Draper. Produkty dostępne w szerokim przedziale cenowym. 

 • montaż szyb

  Wszystkie niezbędne produkty do wymiany, naprawy i montażu szyb w pojazdach w ofercie sklepu z narzędziami RG Narzędzia. Od jakości i staranności zamontowania szyby zależy bezpieczeństwo na drodze oraz komfort osób znajdujących się w środku pojazdu. Oferujemy ostrza do wycinania szyb, uchwyty, przyssawki do przenoszenia szyb oraz wiele innych produktów renomowanych producentów. Kupując produkty w naszym sklepie mają Państwo gwarancję najwyższej jakości. Oferujemy także fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze odpowiednich urządzeń oraz akcesoriów dostosowanych do Państwa potrzeb.

 • układ zapłonowy

  Układ zapłonowy pojazdu odpowiada za rozpoczęcie procesu spalania paliwa w cylindrach silnika. Bardzo ważną funkcję w każdym samochodzie pełnią świece zapłonowe, dlatego niezwykle istotna jest regularna kontrola ich stanu. Oferujemy klucze do świec, nasadki, zestawy do czyszczenia gniazd oraz testery zapłonu. Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy i wymagania jakościowe, dlatego robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym otrzymują Państwo gwarancję korzystania solidnych i trwałych oraz niezawodnych produktów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • nadwozie

  Oferujemy specjalistyczne narzędzia do naprawy nadwozia pojazdów. Oprócz dźwigni do kołków, narzędzi do usuwania uszczelek czy ściągaczy do spinek w asortymencie sklepu RG Narzędzia znajdują się linki holownicze oraz pokrowce na siedzenia i pokrowce na samochód, a także osłaniacze na front pojazdu. Kompleksowa oferta narzędzi oraz akcesoriów niezbędnych w każdym serwisie samochodowym dostępna jest w naszym sklepie. Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach oraz ekspresową wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • montaż opon

  O długości życia opon decyduje ich regularna wymiana, najczęściej sezonowa. Niewyważenie kół czy niesprawdzenie zaworów to niewielkie błędy, które mogą doprowadzić do poważnego wypadku. Wysokiej klasy narzędzia do montażu opon w samochodach i motocyklach z asortymentu naszego sklepu pozwolą na prawidłowy i szybki montaż opon w każdego typu pojazdach. Posiadamy takie produkty jak ciśnieniomierze do kół, głębokościomierze z czujnikiem zegarowym czy elektroniczne mierniki grubości bieżnika. Oprócz tego z pewnością przydadzą się uniwersalne klucze do nakrętek, wkrętaki czy przyrządy do montażu wentyli. Wszystkie niezbędne produkty do montażu opon dostępne są w sklepie RG Narzędzia. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę zamówionych towarów.

 • sprzęgło

  Przyrządy do montażu i naprawy sprzęgła z naszej oferty stanowią niezbędne wyposażenie każdego warsztatu. Oferujemy najwyższej jakości najlepsze cenowo produkty pochodzące od renomowanych producentów. Bez kluczy do sprzęgła, przyrządów do regulacji czy centrowania tarczy trudno wyobrazić sobie pracę w warsztacie. Dodatkowo bogata oferta, konkurencyjne ceny produktów oraz ekspresowa wysyłka towarów to czynniki, które wpływają na satysfakcję Klientów robiących zakupy w naszym sklepie. Oferta jest nieustannie poszerzana o nowoczesne produkty oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 • układ wydechowy

  Układ wydechowy pozwala na prawidłową pracę silnika, a jednocześnie podnosi komfort podróżowania. Dodatkowo prawidłowe działanie układu wydechowego zmniejsza ilość szkodliwych substancji emitowanych przez samochód. Oferujemy niezbędne narzędzia oraz akcesoria do naprawy i serwisowania układu wydechowego. Wszystkie produkty dostępne w sklepie spełniają najwyższe normy jakościowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Posiadamy także niezbędne narzędzia do układu elektrycznego, hamulcowego oraz układu chłodzenia.

 • układ elektryczny

  Układ elektryczny zasila m.in. komputer pokładowy, oświetlenie wnętrza, ogrzewanie itp. W ofercie posiadamy narzędzia do obsługi układu elektrycznego. Nasza firma stawia na jakość, dlatego proponujemy podzespoły czołowych producentów na rynku. Oferujemy produkty, które cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Używanie narzędzi i podzespołów najwyższej jakości gwarantuje bezawaryjność układu elektrycznego. W ofercie posiadamy zestawy narzędzi do demontażu, do rozłączania konektorów oraz zestawy przewodów i wiele innych.

 • stetoskopy, endoskopy

  Stetoskopy diagnostyczne to narzędzia służące do kontroli pracy mechanizmów. Umożliwiają precyzyjną lokalizację awarii. Endoskopy to także urządzenia, których możemy użyć do diagnostyki. Z ich pomocą możemy przyjrzeć się zawieszeniu, układowi wentylacyjnemu czy innym trudno dostępnym miejscom. Posiadamy kamery z ekranem producenta Milwaukee, endoskopy Hazet, a także wideoskopy elektroniczne Beta. Wszystkie produkty dostępne w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • wyważarki, montażownice

  Bezprecedensowo najważniejszymi urządzeniami w warsztatach wulkanizacyjnych są wyważarki do kół oraz montażownice do opon. Znajdziecie Państwo zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, jak także do ciężarowych. Wieloletnie doświadczenie w wyposażeniu warsztatów wymiany opon pozwoliło nam na skoncentrowaniu oferty na najlepszych pozycjach marek takich jak Italcom, Asta, Nortec Pro oraz Castex. Maszyny te objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 • naprawa motocykli

  Szeroka oferta profesjonalnych narzędzi do naprawy motocykli. Posiadamy zestawy do gaźników, przyrządy do zakuwania łańcuchów przekładni, narzędzia do silnika i układu kierowniczego. W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej klasy narzędzia i akcesoria przeznaczone do warsztatów, które zajmują się naprawą motocykli. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu RG Narzędzia, gdzie otrzymają Państwo wszystkie niezbędne podzespoły motocykli.

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl