akumulatorZnaleziono 6 produkty(ów).

Akumulator to serce każdego samochodu. Niestety bywa i tak, że stan naładowania jest zbyt niski by pojazd mógł się poruszać lub mroźna zima spowoduje, iż nie będziemy mogli wyruszyć w trasę. Aby uniknąć stresu i kłopotów z odpaleniem pojazdu warto wyposażyć się w prostownik do

Akumulator to serce każdego samochodu. Niestety bywa i tak, że stan naładowania jest zbyt niski by pojazd mógł się poruszać lub mroźna zima spowoduje, iż nie będziemy mogli wyruszyć w trasę. Aby uniknąć stresu i kłopotów z odpaleniem pojazdu warto wyposażyć się w prostownik do ładowania akumulatora. Takie urządzenie może być w wersji z rozruchem lub bez. Nowe ładowarki pozwalają na doładowania wszelkiego typu akumulatorów w tym żelowych, mają niewielkie gabartyty oraz zabezpieczenia np. przed odwrotną biegunowością. Najczęściej same także odłączają się po naładowaniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne prostowniki, ładowarki, narzędzia do mierzenia stanu naładowania akumulatora, a także kable rozruchowe i inne narzędzia związane z zasilaniem takich marek jak Telwin, Sherman, czy Ideal.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

  • prostowniki do ład. akumulatorów

    Akumulator wymaga odpowiedniego poziomu naładowania. Do tego celu używa się narzędzi nazywanych prostownikami. W tej kategorii zamieściliśmy prostowniki nieposiadające funkcji rozruchu, czyli te, które służą wyłącznie do naładowania akumulatora. Mniejsze urządzenia można stosować w garażach do doładowania samochodów osobowych, większe przydadzą się w każdym warsztacie jako tzw. matka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo prostowniki takich marek jak Adler, Beta, Facom, Telwin, Sherman, Ideal i wiele innych.

  • akumulatory do rozruchu
  • testery
  • eliminatory przepięć
  • inne
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl