blokady rozrząduZnaleziono 1 produkt.

Sklep internetowy RG Narzędzia oferuje Państwu blokady rozrządu do samochodów najpopularniejszych marek, takich jak BMW, AUDI, VW czy FORD. Na naszych stronach znajdą Państwo rozwiązania zarówno do silników benzynowych, jak i silników typu diesel. Są to doskonale skomponowane

Sklep internetowy RG Narzędzia oferuje Państwu blokady rozrządu do samochodów najpopularniejszych marek, takich jak BMW, AUDI, VW czy FORD. Na naszych stronach znajdą Państwo rozwiązania zarówno do silników benzynowych, jak i silników typu diesel. Są to doskonale skomponowane zestawy, które pozwolą na podjęcie natychmiastowych działań oraz odpowiednie naciągnięcie paska rozrządu. Jednak w ofercie znalazły się również pojedyncze moduły niemal do wszystkich, aktualnie pojawiających się na polskich drogach samochodów. Zarówno właściciele najnowszych modeli Citroena, jak i Mercedesa znajdą u nas właściwe rozwiązania!

Układ rozrządu jest jednym z najważniejszych elementów silników spalinowych i diesla. Odpowiada za dostarczenie do silnika mieszanki paliwa i powietrza oraz usuwa produkty spalania. Oferowane przez nas blokady rozrządu to zestawy zawierające narzędzia do regulacji wałka i paska rozrządu oraz ogólnych ustawień silnika. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się także dopasowane klucze do wału korbowego, które pomogą w precyzyjnym ustawieniu parametrów kołnierza koła pasowego. Tak jak i pozostałe narzędzia oraz zestawy, które proponujemy – są one wykonane z niezwykle trwałych i odpornych względem intensywnej eksploatacji materiałów. Oprócz blokad rozrządu dysponujemy także blokadami koła zamachowego, które z pewnością pomogą w przeprowadzeniu nawet najtrudniejszych napraw.

Zapraszamy do zapoznania się z opisami blokad rozrządu dostępnych w naszej ofercie. Najwyższej jakości produkty dla warsztatów samochodowych dostępne w jednym miejscu – sklepie RG Narzędzia!

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl