blokady rozrządu

W tej kategorii nie ma produktów.

Sklep internetowy rg-sklep.com.pl oferuje Państwu profesjonalne blokady rozrządu do samochodów najpopularniejszych marek, takich jak BMW, AUDI czy FORD. Na naszych stronach znajdą Państwo rozwiązania zarówno do silników benzynowych, jak i typu diesel. Są to doskonale

Sklep internetowy rg-sklep.com.pl oferuje Państwu profesjonalne blokady rozrządu do samochodów najpopularniejszych marek, takich jak BMW, AUDI czy FORD. Na naszych stronach znajdą Państwo rozwiązania zarówno do silników benzynowych, jak i typu diesel. Są to doskonale skomponowane zestawy, które pozwolą na podjęcie natychmiastowych działań oraz odpowiedniego naciągnięcia paska. Jednak w ofercie znalazły się również pojedyncze moduły niemal do wszystkich, aktualnie pojawiających się na polskich drogach samochodów. Zarówno właściciele najnowszych modeli Citroena, jak i Mercedesa znajdą u nas właściwe rozwiązania! 

Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się także dopasowane klucze do wału korbowego, które pomogą w precyzyjnym ustawieniu parametrów kołnierza koła pasowego. Tak jak i pozostałe narzędzia oraz zestawy, które proponujemy – jest on wykonany z niezwykle trwałych i odpornych względem intensywnej eksploatacji materiałów. Oprócz blokad rozrządu dysponujemy także blokadami koła zamachowego, które z pewnością pomogą w przeprowadzeniu nawet najtrudniejszych napraw.

Czytaj więcej

Zwiń

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl