wiertła

W tej kategorii nie ma produktów.

Gwintowniki i narzynki to podstawowe narzędzia skrawające dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Szeroki wybór gwintowników marek Beta, Alpen i Jonnesway znajdą Państwo w asortymencie sklepu RG Narzędzia. Oferujemy również zestawy narzędzi do naprawy uszkodzonych oraz

Gwintowniki i narzynki to podstawowe narzędzia skrawające dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Szeroki wybór gwintowników marek Beta, Alpen i Jonnesway znajdą Państwo w asortymencie sklepu RG Narzędzia. Oferujemy również zestawy narzędzi do naprawy uszkodzonych oraz wykonywania nowych gwintów. W ofercie znajdą Państwo gwintowniki ręczne i maszynowe, do otworów przelotowych i ślepych. Najbardziej popularne zestawy to trzy gwintowniki w tym zgrubny, pośredni i wykańczak. Nasi producenci najczęściej stosują materiał jakim jest stal HSS, lub z domieszką kobaltu HSS-CO 5%. W ofercie znajdą Państwo także wiertła stopniowe, pogłębiacze, a także wszelkiego rodzaju pokrętła do gwintowników ręczne oraz z mechanizmem zapadkowym.

Atrakcyjne ceny narzędzi ręcznych, fachowe doradztwo oraz ekspresowa dostawa zamówionych towarów to cechy charakterystyczne naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Czytaj więcej

Zwiń

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl