.
Promocja REMS PROMO. - PUMA VE UNIWERSALNA PIŁA Z SYSTEMEM ANTYWIBRACYJNY Zobacz większe

560023

REMS - PUMA VE UNIWERSALNA PIŁA Z SYSTEMEM ANTYWIBRACYJNY

1 167,92 zł

949,53 zł netto

1 288,92 zł

-121,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 116 punktów lojalnościowych.

REMS - PUMA VE UNIWERSALNA PIŁA Z SYSTEMEM ANTYWIBRACYJNYM 1300W-3,8KG

REMS

Wysyłka w 24h
(Więcej o czasie realizacji)

Darmowa dostawa

Nowy produkt

REMS - PUMA VE UNIWERSALNA PIŁA Z SYSTEMEM ANTYWIBRACYJNYM 1300W-3,8KG

 


Wydajne, wytrzymałe elektronarzędzie do uniwersalnego cięcia z wolnej ręki. Tylko 3,8 kg. Idealne do montażu, demontażu, napraw. Do wielu rodzajów materiałów takich jak np. drewno, drewno z gwoździami, palety, metal, również stal nierdzewna, odlewy, beton komórkowy, płyt gipsowe, pumeks, cegła, cegła ceramiczna.

REMS Puma VE – mocna uniwersalna pilarka z systemem antywibracyjnym. Szybka, beznarzędziowa wymiana brzeszczotu. Regulowana płoza podporowa. Uniwersalne zastosowanie Uniwersalna w zastosowaniu, do cięcia z wolnej ręki nawet w ciasnych narożnikach i płaszczyznach ściennych. Wyjątkowo wszechstronna i mocna. Użyteczna podczas wszelkich prac na budowie, interwencji ratunkowych oraz usuwania skutków katastrof. Również do cięcia wgłębnego.

System antywibracyjny Specjalna technika napędowa z wyważeniem sił masowych i tłumiącymi wibracje powierzchniami chwytowymi. Do bezwibracyjnego, niemęczącego cięcia.
Warioelektronika Płynne elektroniczne sterowanie prędkością skokową pozwalające na precyzyjne nacinanie oraz dobór podczas cięcia odpowiedniej prędkości do materiału. Prędkością skokową można sterować płynnie w zakresie od 0 do 2800 min-1 poprzez siłę nacisku wywieraną na bezpieczny włącznik impulsowy (przycisk prędkości).
Mocowanie brzeszczotów z systemem szybkiej wymiany Praktyczne mocowanie brzeszczotów z systemem szybkiej, beznarzędziowej wymiany brzeszczotów. Do mocowania brzeszczotów z jednostronnym trzpieniem. Brzeszczot z uzębieniem skierowanym w dół lub obrócony o 180° w górę, do cięcia w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.

REMS Puma VE Set. Elektryczna uniwersalna pilarka szablasta z elektroniką Vario (VE) do cięcia z wolnej ręki z systemem antywibracyjnym. Napęd z uchwytem zamkniętym z rękojeścią Softgrip, bezobsługowym odpornym na pył i wodę mechanizmem korbowym, mocnym uniwersalnym silnikiem 230 V, 50 – 60 Hz, 1300 W, bezpiecznym włącznikiem impulsowym, przewodem podłączeniowym 4 m. Płynne elektroniczne sterowanie prędkością skokową (przycisk prędkości) 0 do 2800 min-1. Skok 30 mm. Mocowanie brzeszczotów z systemem szybkiej wymiany. Regulowana płoza podporowa 1 sztuka brzeszczotu REMS 210-1,8/2,5. W stabilnej stalowej skrzynce z blachy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

REMS - PUMA VE UNIWERSALNA PIŁA Z SYSTEMEM ANTYWIBRACYJNY

REMS - PUMA VE UNIWERSALNA PIŁA Z SYSTEMEM ANTYWIBRACYJNY

REMS - PUMA VE UNIWERSALNA PIŁA Z SYSTEMEM ANTYWIBRACYJNYM 1300W-3,8KG

inne produkty w tej kategorii

Copyright © 2020 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl