Pneumatyka

W tej kategorii nie ma produktów.

Wszystkie, dostępne w naszej ofercie nowoczesne narzędzia pneumatyczne działają na podobnej zasadzie. Wprowadzane przez specjalne kanaliki powietrze zostaje doprowadzone do cylindra. To właśnie tam umiejscowiony jest wirnik z łopatkami, który dzięki osadzeniu na łożyskach,

Wszystkie, dostępne w naszej ofercie nowoczesne narzędzia pneumatyczne działają na podobnej zasadzie. Wprowadzane przez specjalne kanaliki powietrze zostaje doprowadzone do cylindra. To właśnie tam umiejscowiony jest wirnik z łopatkami, który dzięki osadzeniu na łożyskach, zostaje wprawiony w płynny ruch. Dzieje się tak wskutek oddziaływania ciśnienia, które wypycha łopatki z wirnika. Proces ten przypomina pracę wiatraka – na podobnej zasadzie generowany jest ruch. W trakcie wykonywanych przez wirnik narzędzi pneumatycznych obrotów łopatki ściśle przylegają do powierzchni cylindra.

W naszej, niezwykle bogatej ofercie, odnajdziecie Państwo bardzo szeroki wachlarz rozwiązań bazujących na zasilaniu powietrzem. Są to narzędzia pneumatyczne dostarczane przez najlepszych producentów. Wśród nich znajdują się m.in. propozycje takich, światowych marek, jak chociażby Ingersoll Rand. Dysponujemy także rozwiązaniami Jonnesway, Asta, Adler czy Beta. Jesteśmy przekonani, że sprawność tych narzędzi sprosta Państwa oczekiwaniom.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • klucze pneumatyczne

  Nieustannie dbamy o rozbudowywanie naszej oferty oraz wprowadzanie do niej takich rozwiązań, które pomogą w wykonaniu nawet najtrudniejszych prac. Dlatego też w naszym asortymencie znalazł się klucz udarowy pneumatyczny – jedno z najbardziej popularnych w Polsce narzędzi, wykorzystywane m.in. w trakcie montażu produkcyjnego. Każdy model, który wprowadzany do naszego asortymentu, jest dokładnie sprawdzany pod kątem trwałości oraz funkcjonalności. Mamy więc całkowitą pewność, że przekazujemy Państwu rozwiązania najlepsze spośród najlepszych. Sprawdzą się one zarówno w trakcie standardowych napraw pojazdów i maszyn, jak również w trakcie specjalistycznych napraw serwisowych.

  Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem najbardziej korzystnego typu, warto pamiętać, że klucz pneumatyczny jest o wiele trwalszy i bardziej ekonomiczny, niż wersja elektryczna. Przyczyną jest prosta konstrukcja, dzięki której narzędzie jest mało awaryjne i wyjątkowo wytrzymałe na przeciążenia – tym samym odporne jest również na potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Modelowi tego typu nie szkodzi także wilgoć.

  Dodatkową zaletą, docenianą przez użytkowników, jest niewielka waga, która ma wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkowania urządzenia, nawet przy długotrwałych pracach. Zdając sobie sprawę z oczekiwań naszych Klientów, przygotowaliśmy narzędzia najlepszych na rynku firm: JONNESWAY, INGRESOLL-RAND czy BETA.

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • wiertarki pneumatyczne

  W rozbudowanym asortymencie naszego sklepu znajduje się m.in. wiertarka pneumatyczna. Wszystkie jej modele, które aktualnie są dostępne w katalogu sprzedaży, to starannie wyselekcjonowane i wybrane pod względem funkcjonalności i wydajności narzędzia. Z pewnością sprawdzą się w trakcie wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych prac, wymagających precyzji.

  Ze względu na zróżnicowane zapotrzebowanie odbiorców naszej oferty, zdecydowaliśmy się oprzeć ofertę na realizacjach i rozwiązaniach przygotowanych przez różnych producentów. Obecnie znajdą Państwo wśród naszych propozycji zarówno wiertarki pneumatyczne marki Adler, jak również i Yato. Dysponujemy także modelami z najwyższej półki cenowej, które w szczególny sposób przypadną do gustu tym z Państwa, którzy poszukują narzędzi bardzo wytrzymałych, wyróżniających się profesjonalną konstrukcja i ergonomiczną budową, a także gwarancją obsługi serwisowej. Jesteśmy więc przekonani, że wśród tylu propozycji odnajdą Państwo tę właściwą – w pełni dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

 • szlifierki pneumatyczne

  Oferujemy wysokiej jakości szlifierki pneumatyczne, które ze względu na swoją trwałość i niezawodność świetnie sprawdzają się w zróżnicowanych, nawet najcięższych pracach. Dzięki ergonomicznym kształtom i rozmiarom zapewniają wysoki komfort wykonywania zadań i pozwalają na przeprowadzanie prac nawet w najtrudniejszych warunkach.

  W naszej ofercie znajdują się rozwiązania renomowanych producentów, takich jak Ingersoll Rand, Asta czy Gison, a każda szlifierka pnaumatyczna dostępna jest w konkurencyjnej cenie. Oferujemy modele: kątowe, oscylacyjne, trzpieniowe oraz taśmowe. Wszystkie cechują doskonałe parametry techniczne oraz wysoka wydajność, a zastosowanie najlepszych komponentów w produkcji sprawia, że są to rozwiązania bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Trwałe obudowy zdecydowanie przedłużają ich żywotność.

 • wkrętarki pneumatyczne

  Wprowadzając do naszej oferty nowoczesne urządzenia warsztatowe, w szczególny sposób zadbaliśmy o to, by były to rozwiązania funkcjonalne, ergonomiczne, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Każda wiertarka pneumatyczna, która obecnie znajduje się w naszym asortymencie, to urządzenie wydajne i wyróżniające się doskonałymi parametrami technicznymi. Warto jednak pamiętać, że przy wyborze konkretnego modelu należy zapoznać się z pełną specyfikacją, gdyż każdy model określają inne wartości, opisujące m.in. takie parametry jak: moc robocza, obroty, ciężar urządzenia. Dzięki temu, wśród wielu naszych propozycji, bez problemu odnajdą Państwo tę, która w pełni odpowiada indywidualnym oczekiwaniom.

  Niezależnie od tego czy Państwa wyborem będzie wiertarka pneumatyczna marki ASTA, SHINANO, IRIMO czy FACOM – zakup takiego urządzenia okaże się inwestycją w niezawodny sprzęt, który pozwoli na sprawną i precyzyjną pracę. Rozwiązania dostępne są w różnych przedziałach cenowych. Warto więc zapoznać się z przygotowanymi przez nas propozycjami.

 • młotki, wyrzynarki, rozwiertaki
 • nitownice pneumatyczne

  Nity są bardzo cenionym rodzajem połączeń ze względu na swoją doskonałą jakość oraz trwałość. Spośród ich podstawowych zalet można wymienić możliwość dotarcia w trudne miejsca czy też wysoką i stałą wytrzymałość. Jeżeli celem Państwa zakupów jest wysokiej klasy nitownica pneumatyczna, która spełni nawet największe oczekiwania, sprawdźcie naszą ofertę. Zgromadziliśmy zróżnicowane urządzenia, które posiadają bardzo dobre parametry techniczne, a także ergonomiczne kształty ułatwiający korzystanie. Szeroki asortyment nitownic, przeznaczonych głównie dla szeroko rozumianego przemysłu, z całą pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom i zapewni profesjonalną i przyjemną pracę.

 • pozostałe narzędzia pneumatyczne

  Pozostałe narzędzia pneumatyczne to kategoria, w której zgromadziliśmy ofertę takich produktów jak pistolety do piaskowania, smarownice czy pistolety do ropowania i wyciskania mas. Idealnie sprawdzą się one we wszystkich warsztatach samochodowych i przemysłowych. Selekcjonujemy wyroby tak aby cechowały się zawsze wysoką jakością oraz precyzją wykonania. 

 • naolejacze i odwadniacze

  Prawidłowe uzdatnianie powietrza to podstawowa czynność, która pozwala na utrzymanie dłuższej żywotności narzędzi pneumatycznych. Dokładne odwodnienie, a także naolejenie w przypadku wszystkich narzędzi pneumatycznych (z wyjątkiem pistoletów lakierniczych) pozwala na długą pracę narzędzi bez serwisu. Nadmierna ilość wody w instalacji lub oleju powodują zapchanie się mechanizmu i zacinanie się narzędzi. Zalecamy zatem stosowanie naolejaczy oraz odwadniczy na ścianach w warsztatach.

 • zwijadła, przewody, balansery

  Linie produkcyjne oraz warsztaty powinny być wyposażone w urządzenia pozwalające na wygodne użycie narzędzi pneumatycznych. Przykładem takich urządzeń są z pewnością zwijadła pneumatyczne, oraz balansery. Dzięki nim na produkcji można w wygodny sposób przymocować klucze, wiertarki, czy wkrętarki, a następnie używać ich bez zbędnej plontaniny przewodów i zagracania stanowiska pracy. Węże pneumatyczne są do kupienia w wersji spiralnej oraz prostej. Najtrwalszym i jednocześnie najpopularniejszym materiałem do ich wytwarzania jest poliuretan. Ma on dobre właściwości termiczne i długą żywotność. W naszej ofercie znajdują się także wykonane z takich materiałów jak guma, poliamid, polietylen czy pcv, materk Asta, Jonnesway, Adler i innych.

 • szybkozłącza i wtyki
 • pompy, spuszczarki oleju, zawory
 • nasadki udarowe
 • smary
 • zszywacze i gwoździarki pneumatyczne

  Dostępne w naszej ofercie zszywacze pneumatyczne to narzędzia przeznaczone do łączenia elementów za pomocą zszywek. Wąskie, długie noski pozwalają na stosowanie ich w bardzo trudnych miejscach. Zszywacze tapicerskie służą do łączenia skóry, skay czy tkaniny z drewnianą ramą. Stolarskie do łączenia listew zazwyczaj drewnianych np. w meblach. Magazynowe zaś do łączenia kartonów oraz mocowania etykiet do powierzchni z drewna.

  Zszywacz pneumatyczny to narzędzie stosowane do precyzyjnego i szybkiego wbijania gwoździ. Magazynek na gwoździe może mieć formę bębnową lub taśmową. Dzięki różnorodnym parametrom stosowanie narzędzia może odbywać się w miejscach trudnodostępnych oraz pod kątem. Stosowane są najczęściej do prac w dekarstwie oraz przy konstrukcjach szkieletowych. Napęd pneumatyczny zapewnia szybszą i bezproblemową pracę narzędzi przez wiele roboczogodzin. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania takich marek jak Ottensen, Senco, Apach, Asta, Basso. Na zapytanie mamy także produkty Bea i Bizea oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszelkich sprzedawanych narzędzi. Istnieje także możliwość ich serwisowania.

  Gratis do zszywaczy pneumatycznych, gwoździarek i sztyfciarek.

 • pistolety lakiernicze

  Polecamy Państwu pistolety lakiernicze - nowoczesne i niezawodne urządzenia malarskie. Spośród ich najistotniejszych zalet można wymienić wysokie tempo pracy, doskonałe rozpylanie materiału oraz łatwą i całkowicie bezpieczną obsługę. Niewielkie rozmiary oraz stosunkowo niska waga pistoletów sprawiają, że są one niezastąpione do nanoszenia powłok w trudnych miejscach oraz innych, nawet najbardziej wymagających prac malarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite modele narzędzi od renomowanych producentów, takich jak JONNESWAY czy IWATA. Zapraszamy.

 • polerki pneumatyczne

  Polerowanie elementów z tworzywa, kamienia, czy metalu jest finalnym etapem wielu procesów produkcji. Wykorzystywany napęd silnika pneumatycznego pozwala zwiększa żywotność narzędzia i jednocześnie zmniejsza koszty eksploatacji. Niektóre z nich wyposażone są w układ wodny idealnie spisujący się np. przy polerowaniu kamienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę polerek pneumatycznych znanych marek takich jak: Gison, Hazet, Asta, Jonnesway, czy Ingrersoll-Rand.

 • akcesoria
 • bity udarowe
 • pistolety do pompowania
 • pistolety do przedmuchiwania

  Nasza firma poleca wszelkiego rodzaju narzędzia, pomocne przy pracach motoryzacyjnych. Wśród nich bardzo ważne są pistolety do przedmuchiwania. Służą one przede wszystkim do czyszczenia trudno dostępnych miejsc z zalegającego brudu (np. filtrów samochodowych).

  Oprócz tego służyć mogą również do osuszania powierzchni specjalnie sprężonym powietrzem. Jest to szczególnie ważne przy pracach związanych z łączeniem poszczególnych elementów.

  Oferowane przez nas artykuły, zależnie od przeznaczenia, posiadają różne długości dysz, aby zagwarantować dojście do wybranych podzespołów. Niektóre z nich posiadają również system regulacji sprężanego powietrza, co jest szczególnie pomocne np. przy czyszczeniu podzespołów silnika samochodowego.

 • Gwintownice pneumatyczne
 • Krawędziarki pneumatyczne
 • Mieszadła pneumatyczne

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl