klucze pneumatyczneZnaleziono 12 produkty(ów).

Nieustannie dbamy o rozbudowywanie naszej oferty oraz wprowadzanie do niej takich rozwiązań, które pomogą w wykonaniu nawet najtrudniejszych prac. Dlatego też w naszym asortymencie znalazł się klucz udarowy pneumatyczny – jedno z najbardziej popularnych w Polsce narzędzi,

Nieustannie dbamy o rozbudowywanie naszej oferty oraz wprowadzanie do niej takich rozwiązań, które pomogą w wykonaniu nawet najtrudniejszych prac. Dlatego też w naszym asortymencie znalazł się klucz udarowy pneumatyczny – jedno z najbardziej popularnych w Polsce narzędzi, wykorzystywane m.in. w trakcie montażu produkcyjnego. Każdy model, który wprowadzany do naszego asortymentu, jest dokładnie sprawdzany pod kątem trwałości oraz funkcjonalności. Mamy więc całkowitą pewność, że przekazujemy Państwu rozwiązania najlepsze spośród najlepszych. Sprawdzą się one zarówno w trakcie standardowych napraw pojazdów i maszyn, jak również w trakcie specjalistycznych napraw serwisowych.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem najbardziej korzystnego typu, warto pamiętać, że klucz pneumatyczny jest o wiele trwalszy i bardziej ekonomiczny, niż wersja elektryczna. Przyczyną jest prosta konstrukcja, dzięki której narzędzie jest mało awaryjne i wyjątkowo wytrzymałe na przeciążenia – tym samym odporne jest również na potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Modelowi tego typu nie szkodzi także wilgoć.

Dodatkową zaletą, docenianą przez użytkowników, jest niewielka waga, która ma wpływ na funkcjonalność i wygodę użytkowania urządzenia, nawet przy długotrwałych pracach. Zdając sobie sprawę z oczekiwań naszych Klientów, przygotowaliśmy narzędzia najlepszych na rynku firm: JONNESWAY, INGRESOLL-RAND czy BETA.

olej do narzędzi pneumatycznych gratis

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • klucze pneumatyczne 1/2"

  Klucze udarowe, pneumatyczne 1/2" to najpopularniejszy rozmiar kluczy stosowanych w warsztacie. Narzędzia te służą do prac monatażowych i demontażowych w firmach produkcyjnych, a także w warsztatach mechanicznych do stosowania np. przy zmianie kół. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu byliśmy w stanie ułożyć ofertę składającą się z kilkudziesięciu pozycji w cenach od bardzo tanich np. Adler, do droższych i jakościowo od średniej klasy, po najwyższą światową półkę jaką niewątpliwie są marki tj. Ingersoll-Rand, Facom, czy Hazet. Zapewniamy serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych kluczy pneumatycznych.

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • klucze udarowe 3/4"

  Klucze udarowe, pneumatyczne 3/4" to nieco większy rozmiar kluczy stosowanych w warsztacie. Narzędzia te służą do prac monatażowych i demontażowych w firmach produkcyjnych, a także w warsztatach mechanicznych, przy cięższych pracach, do stosowania np. przy zmianie kół samochodów dostawczych i ciężarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu byliśmy w stanie ułożyć ofertę składającą się z kilkudziesięciu pozycji w cenach od bardzo tanich np. Adler, do droższych i jakościowo od średniej klasy, po najwyższą światową półkę jaką niewątpliwie są marki tj. Ingersoll-Rand, Facom, czy Hazet. Zapewniamy serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych kluczy pneumatycznych.

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • klucze udarowe 1" i większe

  Klucze udarowe, pneumatyczne 1" to największy rozmiar kluczy stosowanych w warsztacie, choć w naszej ofercie znajdą się także klucze 1" i 1/2" do stosowania w ciężkim przemyśle. Narzędzia te służą głównie do odkręcania i dokręcania dużych rozmiarów śrób w warsztatach obsługujących ciężarówki, a także maszyny rolnicze, budowlane, wojskowe, czy okręty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu byliśmy w stanie ułożyć ofertę składającą się z kilkudziesięciu pozycji w cenach od bardzo tanich np. Adler, do droższych i jakościowo od średniej klasy, po najwyższą światową półkę jaką niewątpliwie są marki tj. Ingersoll-Rand, Facom, czy Hazet. Zapewniamy serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych kluczy pneumatycznych.

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • klucze udarowe 3/8"

  Klucze udarowe, pneumatyczne 3/8" to najmniejszy rozmiar kluczy stosowanych w warsztacie. Narzędzia te służą do lekkich prac monatażowych i demontażowych w firmach produkcyjnych, a także w warsztatach mechanicznych do stosowania np. przy odkręcaniu i dokręcaniu mniejszych śrub karoserii i silnika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu byliśmy w stanie ułożyć ofertę składającą się z kilkudziesięciu pozycji w cenach od bardzo tanich np. Adler, do droższych i jakościowo od średniej klasy, po najwyższą światową półkę jaką niewątpliwie są marki tj. Ingersoll-Rand, Facom, czy Hazet. Zapewniamy serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych kluczy pneumatycznych.

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • klucze zapadkowe 1/4"

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • klucze zapadkowe 3/8"

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • klucze zapadkowe 1/2"

  olej do narzędzi pneumatycznych gratis

 • klucze impulsowe
 • klucze udarowe 1/4"
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl