Mieszadła pneumatyczneZnaleziono 16 produkty(ów).

Mieszadła pneumatyczne to urządzenia, które stanowią obowiązkowe wyposażenie firm produkcyjnych, warsztatów lakierniczych Oferujemy nowoczesne rozwiązania oparte na najbardziej zaawansowanych technologiach. Mieszadła pneumatyczne wykorzystywane są do mieszania farb, lakierów,

Mieszadła pneumatyczne to urządzenia, które stanowią obowiązkowe wyposażenie firm produkcyjnych, warsztatów lakierniczych Oferujemy nowoczesne rozwiązania oparte na najbardziej zaawansowanych technologiach. Mieszadła pneumatyczne wykorzystywane są do mieszania farb, lakierów, rozpuszczalników oraz innych substancji na bazie wody, a także żywic, farb, klei, mas gęstych, kauczuku czy tynku. Ogromną zaletą urządzenia jest pełna regulacja pracy mieszadła i zmienna szybkość mieszania. A w pełni pneumatyczny system zapewnia bezpieczną i efektywną pracę. W ofercie znajdą Państwo także różnego rodzaju wirniki mieszadła. Posiadamy także mieszadła na stojaku oraz specjalistyczne przeciwwybuchowe z certyfikatami Ex.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W sklepie RG Narzędzia znajdą Państwo wysokiej klasy narzędzia pneumatyczne, w tym gwoździarki pneumatyczne, szlifierki i wkrętarki w atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl