pistolety lakierniczeZnaleziono 8 produkty(ów).

Polecamy Państwu pistolety lakiernicze - nowoczesne i niezawodne urządzenia malarskie. Spośród ich najistotniejszych zalet można wymienić wysokie tempo pracy, doskonałe rozpylanie materiału oraz łatwą i całkowicie bezpieczną obsługę. Niewielkie rozmiary oraz stosunkowo niska

Polecamy Państwu pistolety lakiernicze - nowoczesne i niezawodne urządzenia malarskie. Spośród ich najistotniejszych zalet można wymienić wysokie tempo pracy, doskonałe rozpylanie materiału oraz łatwą i całkowicie bezpieczną obsługę. Niewielkie rozmiary oraz stosunkowo niska waga pistoletów sprawiają, że są one niezastąpione do nanoszenia powłok w trudnych miejscach oraz innych, nawet najbardziej wymagających prac malarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite modele narzędzi od renomowanych producentów, takich jak JONNESWAY czy IWATA. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

  • Aerografy
  • Pistolety lakiernicze

    W naszej ofercie znalazły się także grupy produktów, które przygotowaliśmy z myślą o Klientach prowadzących warsztaty lakiernicze oraz warsztaty samochodowe oferujące kompleksową opiekę nad autem. Nowoczesne pistolety natryskowe, które oferujemy, to realizacje przygotowane przez cenionych na całym świecie producentów, w tym przez takie marki, jak np.: Adler, APP czy Jonnesway. Pistolety lakiernicze różnią się między sobą szczegółowymi parametrami technicznymi – m.in. pojemnością zbiornika. Jednak wszystkie zapewnią równomierne nałożenie na powierzchnię karoserii warstwy ochronnej. Większość z tych modeli pozwala na wymianę dyszy, a tym samym – dostosowanie mechanizmu rozprysku do indywidualnych oczekiwań oraz charakteru pracy. Najbardziej wymagającym Klientom proponujemy pistolet lakierniczy z reduktorem cyfrowym, który pomoże im w szczególny sposób zatroszczyć się o dokładność wykonywanych prac. Jesteśmy przekonani, że sprawność tych urządzeń, ich niewielka waga oraz wydajność będą tym, co docenią Państwo najbardziej.

    JA-6111 w specjalnej cenie

  • Zbiorniki do pistoletów
  • Pistolety do tynków
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl