szlifierki pneumatyczneZnaleziono 15 produkty(ów).

Oferujemy wysokiej jakości szlifierki pneumatyczne, które ze względu na swoją trwałość i niezawodność świetnie sprawdzają się w zróżnicowanych, nawet najcięższych pracach. Dzięki ergonomicznym kształtom i rozmiarom zapewniają wysoki komfort wykonywania zadań i pozwalają na

Oferujemy wysokiej jakości szlifierki pneumatyczne, które ze względu na swoją trwałość i niezawodność świetnie sprawdzają się w zróżnicowanych, nawet najcięższych pracach. Dzięki ergonomicznym kształtom i rozmiarom zapewniają wysoki komfort wykonywania zadań i pozwalają na przeprowadzanie prac nawet w najtrudniejszych warunkach.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania renomowanych producentów, takich jak Ingersoll Rand, Asta czy Gison, a każda szlifierka pnaumatyczna dostępna jest w konkurencyjnej cenie. Oferujemy modele: kątowe, oscylacyjne, trzpieniowe oraz taśmowe. Wszystkie cechują doskonałe parametry techniczne oraz wysoka wydajność, a zastosowanie najlepszych komponentów w produkcji sprawia, że są to rozwiązania bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Trwałe obudowy zdecydowanie przedłużają ich żywotność.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • szlifierki oscylacyjne

  Szlifierka oscylacyjna to nowoczesne urządzenie przeznaczone do mniejszych prac szlifierskich. Ze względu na ergonomiczną i funkcjonalną budową, a także niewielkie rozmiary ułatwia wykonywanie nawet najżmudniejszych i najtrudniejszych prac. Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment szlifierek oscylacyjnych, które zadowolą najbardziej wymagających profesjonalistów. Doskonałe parametry funkcjonowania, komfort obsługi oraz wysoka moc to tylko nieliczne z ich wielu zalet. Dzięki proponowanym przez nas, niezawodnym szlifierkom oscylacyjnym nawet najtrudniejsze prace, nie będą sprawiać żadnych trudności.

 • szlifierki trzpieniowe

  Szlifierki trzpieniowe pneumatyczne, popularnie nazywane diaks, to narzędzia przystosowane do obróbki materiałów z metalu, stali, tworzywa i czasami z drewna. Narzędzia te cechuje wysoka prędkość obrotowa i tym samym duża szybkość skrawania. Służą do skrawania i frezowania głównie powierzchni cylindrycznych i płaszczyzn. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo szlifierki znanych marek takich jak Ingersoll Rand, Beta, Asta, Jonnesway, a mniej wymagającym użytkownikom poszukującym dobrego rozwiązania budżetowego sugerujemy markę Adler. Standardowo zapewniamy serwis narzędzi pneumatycznych, a także części zamienne.

 • szlifierki kątowe

  Szlifierki kątowe pneumatyczne, to rozwiązania stosowane głównie w firmach przemysłowych oraz w warsztatach. Tak samo jak ich odpowiedniki elektryczne służą do cięcia głównie konstrukcji stalowych, prętów czy blachy, a także do szlifowania powierzchni w celu np. zmniejszenia wysokości spawów, lub otarcia korozji. Obróbka powierzchni jest bardzo łatwa, a żywotność narzędzi jest większa niż w przypadku elektronarzędzi. Narzędzia te cechuje wysoka prędkość obrotowa i tym samym duża szybkość skrawania. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo szlifierki znanych marek takich jak Ingersoll Rand, Beta, Asta, Jonnesway, a mniej wymagającym użytkownikom poszukującym dobrego rozwiązania budżetowego sugerujemy markę Adler. Standardowo zapewniamy serwis narzędzi pneumatycznych, a także części zamienne.

 • szlifierki taśmowe

  Szlifierki taśmowe pneumatyczne, to narzędzia przystosowane do obróbki materiałów z metalu, stali i tworzyw sztucznych. Narzędzia te wykorzystują materiał ścierny - taśmę zamocowaną na mechanizmie napędowym. Idealnie sprawdzają się przy obróbce wszelakich powierzchni o ograniczonej przestrzeni lub dostępnie. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo szlifierki znanych marek takich jak Ingersoll Rand, Beta, Asta, czy Jonnesway. Standardowo zapewniamy serwis narzędzi pneumatycznych, a także części zamienne.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl