szlifierki pneumatyczneZnaleziono 14 produkty(ów).

Szlifierki pneumatyczne to niezbędne narzędzia do wszelkich prac szlifierskich takich jak szlifowanie czy frezowanie. Dzięki nim można wykonać każdą pracę w krótkim czasie. Oferujemy wysokiej jakości szlifierki pneumatyczne, które ze względu na swoją trwałość i niezawodność

Szlifierki pneumatyczne to niezbędne narzędzia do wszelkich prac szlifierskich takich jak szlifowanie czy frezowanie. Dzięki nim można wykonać każdą pracę w krótkim czasie. 

Oferujemy wysokiej jakości szlifierki pneumatyczne, które ze względu na swoją trwałość i niezawodność oraz ergonomiczny kształt i rozmiar zapewniają wysoki komfort wykonywania zadań i pozwalają na przeprowadzanie prac nawet w najtrudniejszych warunkach. Szlifierki pneumatyczne są lekkie i poręczne, a dodatkowo o wiele tańsze od szlifierek elektrycznych. Urządzenia zasilane są strumieniem sprężonego powietrza pod odpowiednim ciśnieniem. 

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania renomowanych producentów, takich jak Ingersoll RandAsta, Beta, Facom, Chicago Pneumatic czy Hazet, a każda szlifierka pneumatyczna dostępna jest w konkurencyjnej cenie. Oferujemy modele: kątowe, oscylacyjne, trzpieniowe oraz taśmowe. Wszystkie cechują doskonałe parametry techniczne oraz wysoka wydajność, a zastosowanie najlepszych komponentów w produkcji sprawia, że są to rozwiązania bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Trwałe obudowy zdecydowanie przedłużają ich żywotność. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu RG Narzędzia. Zachęcamy również do zakupu szlifierek oscylacyjnych pneumatycznych również dostępnych w naszym sklepie. 

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • szlifierki oscylacyjne

  Szlifierka oscylacyjna pneumatyczna to nowoczesne urządzenie przeznaczone do prac szlifierskich. Ze względu na ergonomiczną i funkcjonalną budowę, a także niewielkie rozmiary ułatwia wykonywanie nawet najżmudniejszych i najtrudniejszych prac. Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment szlifierek oscylacyjnych, które zadowolą najbardziej wymagających profesjonalistów. Doskonałe parametry funkcjonowania, komfort obsługi oraz wysoka moc to tylko nieliczne z ich wielu zalet.

  Szlifierka oscylacyjna pneumatyczna to urządzenie, którego nie może również zabraknąć w przydomowym warsztacie. Szlifierka doskonale nadaje się do pracy z metalem, betonem oraz drewnem, więc sprawdzi się podczas wykonywania różnego rodzaju prac remontowych oraz wykończeniowych. Oferowane przez nas szlifierki oscylacyjne takich marek jak Asta, Beta, Gudepol, Ingersoll Rand, Chicago Pneumatic czy Hazet zapewniają dokładne wygładzenie powierzchni. Dostarczamy zróżnicowane modele szlifierek najwyższej jakości do specjalistycznych prac spawalniczych.

  Dzięki proponowanym przez nas niezawodnym szlifierkom oscylacyjnym pneumatycznym nawet najtrudniejsze prace nie będą sprawiać żadnych trudności.

  Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszego sklepu.

 • szlifierki trzpieniowe

  Szlifierki trzpieniowe pneumatyczne, popularnie nazywane diaks, to narzędzia przystosowane do obróbki materiałów z metalu, stali, tworzywa i czasami z drewna. Narzędzia te cechuje wysoka prędkość obrotowa i tym samym duża szybkość skrawania. Służą do skrawania i frezowania głównie powierzchni cylindrycznych i płaszczyzn. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo szlifierki znanych marek takich jak Ingersoll Rand, Beta, Asta, Jonnesway, a mniej wymagającym użytkownikom poszukującym dobrego rozwiązania budżetowego sugerujemy markę Adler. Standardowo zapewniamy serwis narzędzi pneumatycznych, a także części zamienne.

 • szlifierki kątowe

  Szlifierki kątowe pneumatyczne, to rozwiązania stosowane głównie w firmach przemysłowych oraz w warsztatach. Tak samo jak ich odpowiedniki elektryczne służą do cięcia głównie konstrukcji stalowych, prętów czy blachy, a także do szlifowania powierzchni w celu np. zmniejszenia wysokości spawów, lub otarcia korozji. Obróbka powierzchni jest bardzo łatwa, a żywotność narzędzi jest większa niż w przypadku elektronarzędzi. Narzędzia te cechuje wysoka prędkość obrotowa i tym samym duża szybkość skrawania. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo szlifierki znanych marek takich jak Ingersoll Rand, Beta, Asta, Jonnesway, a mniej wymagającym użytkownikom poszukującym dobrego rozwiązania budżetowego sugerujemy markę Adler. Standardowo zapewniamy serwis narzędzi pneumatycznych, a także części zamienne.

 • szlifierki taśmowe

  Szlifierki taśmowe pneumatyczne, to narzędzia przystosowane do obróbki materiałów z metalu, stali i tworzyw sztucznych. Narzędzia te wykorzystują materiał ścierny - taśmę zamocowaną na mechanizmie napędowym. Idealnie sprawdzają się przy obróbce wszelakich powierzchni o ograniczonej przestrzeni lub dostępnie. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo szlifierki znanych marek takich jak Ingersoll Rand, Beta, Asta, czy Jonnesway. Standardowo zapewniamy serwis narzędzi pneumatycznych, a także części zamienne.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl