wkrętarki pneumatyczne Znaleziono 55 produkty(ów).

Wkrętarka pneumatyczna to urządzenie charakteryzujące się wysoką żywotnością i mocą , która gwarantuje bezpieczne wykonanie wszystkich prac. Wkrętarki są wykorzystywane przez praktycznie wszystkie gałęzie przemysłu naprawczego i produkcyjnego, warsztaty samochodowe, jak również

Wkrętarka pneumatyczna to urządzenie charakteryzujące się wysoką żywotnością i mocą , która gwarantuje bezpieczne wykonanie wszystkich prac. Wkrętarki są wykorzystywane przez praktycznie wszystkie gałęzie przemysłu naprawczego i produkcyjnego, warsztaty samochodowe, jak również przez klientów indywidualnych w ich przydomowych warsztatach. Wkrętarka pneumatyczna jest napędzana poprzez sprężone powietrze. Jest to urządzenie mniejsze oraz wydajniejsze w porównaniu do urządzeń sieciowych. Umożliwia pracę na wielu twardych materiałach. Dodatkową zaletą wkrętarki pneumatycznej jest fakt, że jest ona urządzeniem ekologicznym, gdyż nie produkuje spalin.

Wprowadzając do naszej oferty nowoczesne urządzenia warsztatowe, w szczególny sposób zadbaliśmy o to, by były to rozwiązania funkcjonalne, ergonomiczne, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Każda wkrętarka pneumatyczna, która obecnie znajduje się w naszym asortymencie, to urządzenie wydajne i wyróżniające się doskonałymi parametrami technicznymi. Warto jednak pamiętać, że przy wyborze konkretnego modelu należy zapoznać się z pełną specyfikacją, gdyż każdy model określają inne wartości, opisujące m.in. takie parametry jak: moc robocza, obroty, ciężar urządzenia, czy siła określona w niutonometrach Nm. Dzięki temu, wśród wielu naszych propozycji, bez problemu odnajdą Państwo tę, która w pełni odpowiada indywidualnym oczekiwaniom.

Niezależnie od tego, czy Państwa wyborem będzie wkrętarka pneumatyczna marki ASTA, SHINANO, Jonnesway, Chicago Pneumatic, czy FACOM – zakup takiego urządzenia okaże się inwestycją w niezawodny sprzęt, który pozwoli na sprawną i precyzyjną pracę. Rozwiązania dostępne są w różnych przedziałach cenowych. Warto więc zapoznać się z przygotowanymi przez nas propozycjami.

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 55 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl