zszywacze i gwoździarki pneumatyczneZnaleziono 11 produkty(ów).

Dostępne w naszej ofercie zszywacze pneumatyczne to narzędzia przeznaczone do łączenia elementów za pomocą zszywek. Wąskie, długie noski pozwalają na stosowanie ich w bardzo trudnych miejscach. Zszywacze tapicerskie służą do łączenia skóry, skay czy tkaniny z drewnianą ramą.

Dostępne w naszej ofercie zszywacze pneumatyczne to narzędzia przeznaczone do łączenia elementów za pomocą zszywek. Wąskie, długie noski pozwalają na stosowanie ich w bardzo trudnych miejscach. Zszywacze tapicerskie służą do łączenia skóry, skay czy tkaniny z drewnianą ramą. Stolarskie do łączenia listew zazwyczaj drewnianych np. w meblach. Magazynowe zaś do łączenia kartonów oraz mocowania etykiet do powierzchni z drewna.

Zszywacz pneumatyczny to narzędzie stosowane do precyzyjnego i szybkiego wbijania gwoździ. Magazynek na gwoździe może mieć formę bębnową lub taśmową. Dzięki różnorodnym parametrom stosowanie narzędzia może odbywać się w miejscach trudnodostępnych oraz pod kątem. Stosowane są najczęściej do prac w dekarstwie oraz przy konstrukcjach szkieletowych. Napęd pneumatyczny zapewnia szybszą i bezproblemową pracę narzędzi przez wiele roboczogodzin. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania takich marek jak Ottensen, Senco, Apach, Asta, Basso. Na zapytanie mamy także produkty Bea i Bizea oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszelkich sprzedawanych narzędzi. Istnieje także możliwość ich serwisowania.

Gratis do zszywaczy pneumatycznych, gwoździarek i sztyfciarek.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • gwoździarki

  Każda dostępna w asortymencie naszego sklepu gwoździarka pneumatyczna pozwoli Państwu na skuteczne wykonywanie zadań i sprawdzi się w każdym zakładzie produkcyjnym czy warsztacie. Szybkostrzelne, bardzo trwałe i posiadające niewielkie wagi urządzenia nie obciążają układu ruchu, dzięki czemu nie wywołują rozmaitych dolegliwości. Narzędzia posiadają bardzo ergonomiczne konstrukcje, są dostępne w atrakcyjnych cenach i wyprodukowane zostały przez cenione w branży firmy, np. Basso, Apach czy Ottenstein. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym, które zastosował producent, są to również urządzenia w pełni bezpieczne dla użytkownika. W ofercie, oprócz klasycznych modeli gwoździarek pneumatycznych, odnajdą Państwo również modele dłoniowe. Wśród licznych realizacji znalazły się także modele specjalistyczne – np. przygotowane pod kątem użycia gwoździ papowych. Dysponujemy także urządzeniami wzbogaconymi magazynkiem bębnowym. Wszystkie modele zostały doskonale zbalansowane, dzięki czemu idealnie układają się w dłoni użytkownika.

  Gratis do zszywaczy pneumatycznych, gwoździarek i sztyfciarek.

 • sztyfciarki
 • zszywacze

  Każdy, dostępny w naszej ofercie zszywacz pneumatyczny, to sprzęt najwyższej klasy – trwały, ergonomiczny, o doskonale zbalansowanej wadze, dzięki czemu wygodnie układa się w dłoni. Istotnym atutem jest również niewielka waga, niestanowiąca dodatkowego obciążenia oraz nieutrudniająca wykonywania prac. Wszystkie modele, które aktualnie znajdują się w ofercie, zostały rozbudowane o pojemnik na zszywki. Obok uniwersalnego zszywacza pneumatycznego w naszym asortymencie znalazły się również modele do kartonów oraz modele konstrukcyjne. Dysponujemy także sprzętem o zastosowaniu tapicerskim, z którego bez wątpienia skorzystają zakłady specjalizujące się w produkcji mebli.

  Wszystkie, oferowane w tej kolekcji urządzenia, zostały przez producentów w taki sposób przygotowane, aby ich ergonomiczna konstrukcja zapewniała bezpieczną dla użytkownika obsługę. Aktualnie naszą ofertę wzbogacają realizacje takich marek, jak chociażby: Apach, Basso, Asta, Ottensten czy też Senco. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi proponowanych przez nas urządzeń.

 • zszywki
 • sztyfty
 • gwoździe
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl