zszywacze i gwoździarki pneumatyczneZnaleziono 9 produkty(ów).

Gwoździarki pneumatyczne to urządzenia, które znacznie ułatwiają i przyspieszają wbijanie gwoździ. Gwoździarka gwarantuje dużą precyzję, gdyż pozwala na ustalenie głębokości wbijania pod odpowiednim kątem. Oferowane przez nas urządzenia przeznaczone są do wykonywania różnych

Gwoździarki pneumatyczne to urządzenia, które znacznie ułatwiają i przyspieszają wbijanie gwoździ. Gwoździarka gwarantuje dużą precyzję, gdyż pozwala na ustalenie głębokości wbijania pod odpowiednim kątem. Oferowane przez nas urządzenia przeznaczone są do wykonywania różnych prac, np. montażu schodów czy wykonywania konstrukcji szkieletowych i wielu innych. Gwoździarka pneumatyczna to niezastąpione urządzenie, które wpływa na wydajność pracy. W sklepie RG Narzędzia znajdą Państwo urządzenia, które odznaczają się ergonomią oraz wysoką wydajnością.

Zszywacze pneumatyczne

Dostępne w naszej ofercie zszywacze pneumatyczne to narzędzia przeznaczone do łączenia elementów za pomocą zszywek. Wąskie, długie noski pozwalają na stosowanie ich w bardzo trudnych miejscach. Zszywacze tapicerskie służą do łączenia skóry, skaju czy tkaniny z drewnianą ramą, stolarskie do łączenia listew, zazwyczaj drewnianych np. w meblach, magazynowe zaś do łączenia kartonów oraz mocowania etykiet do powierzchni z drewna.

Zszywacz pneumatyczny, tak samo jak gwoździarka, czy sztyfciarka pneumatyczna to narzędzie stosowane do precyzyjnego i szybkiego wbijania gwoździ. Magazynek na gwoździe może mieć formę bębnową lub taśmową. Dzięki różnorodnym parametrom stosowanie narzędzia może odbywać się w miejscach trudnodostępnych oraz pod kątem. Zszywacze i gwoździarki stosowane są najczęściej do prac w dekarstwie oraz przy konstrukcjach szkieletowych. Napęd pneumatyczny zapewnia szybszą i bezproblemową pracę narzędzi przez wiele roboczogodzin. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania takich marek jak Senco, Apach, Asta, Basso. Na zapytanie mamy także produkty Bea, Bizea oraz Bostitch. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszelkich sprzedawanych narzędzi. Istnieje też możliwość ich serwisowania.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem zszywaczy oraz gwoździarek pneumatycznych z naszej oferty. Wśród dostępnych w sklepie narzędzi pneumatycznych znajdują się również szlifierki, wiertarki i klucze pneumatyczne oraz wiele innych.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • gwoździarki

  Każda dostępna w asortymencie naszego sklepu gwoździarka pneumatyczna pozwoli Państwu na skuteczne wykonywanie zadań i sprawdzi się w każdym zakładzie produkcyjnym czy warsztacie. Szybkostrzelne, bardzo trwałe i posiadające niewielkie wagi urządzenia nie obciążają układu ruchu, dzięki czemu nie wywołują rozmaitych dolegliwości. Narzędzia posiadają bardzo ergonomiczne konstrukcje, są dostępne w atrakcyjnych cenach i wyprodukowane zostały przez cenione w branży firmy, np. Basso, Apach czy Ottenstein. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym, które zastosował producent, są to również urządzenia w pełni bezpieczne dla użytkownika. W ofercie, oprócz klasycznych modeli gwoździarek pneumatycznych, odnajdą Państwo również modele dłoniowe. Wśród licznych realizacji znalazły się także modele specjalistyczne – np. przygotowane pod kątem użycia gwoździ papowych. Dysponujemy także urządzeniami wzbogaconymi magazynkiem bębnowym. Wszystkie modele zostały doskonale zbalansowane, dzięki czemu idealnie układają się w dłoni użytkownika.

  Gratis do zszywaczy pneumatycznych, gwoździarek i sztyfciarek.

 • sztyfciarki
 • zszywacze

  Każdy, dostępny w naszej ofercie zszywacz pneumatyczny, to sprzęt najwyższej klasy – trwały, ergonomiczny, o doskonale zbalansowanej wadze, dzięki czemu wygodnie układa się w dłoni. Istotnym atutem jest również niewielka waga, niestanowiąca dodatkowego obciążenia oraz nieutrudniająca wykonywania prac. Wszystkie modele, które aktualnie znajdują się w ofercie, zostały rozbudowane o pojemnik na zszywki. Obok uniwersalnego zszywacza pneumatycznego w naszym asortymencie znalazły się również modele do kartonów oraz modele konstrukcyjne. Dysponujemy także sprzętem o zastosowaniu tapicerskim, z którego bez wątpienia skorzystają zakłady specjalizujące się w produkcji mebli.

  Wszystkie, oferowane w tej kolekcji urządzenia, zostały przez producentów w taki sposób przygotowane, aby ich ergonomiczna konstrukcja zapewniała bezpieczną dla użytkownika obsługę. Aktualnie naszą ofertę wzbogacają realizacje takich marek, jak chociażby: Apach, Basso, Asta, Ottensten czy też Senco. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi proponowanych przez nas urządzeń.

 • zszywki
 • sztyfty
 • gwoździe
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Copyright © 2020 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl