zszywaczeZnaleziono 110 produkty(ów).

Każdy, dostępny w naszej ofercie zszywacz pneumatyczny, to sprzęt najwyższej klasy – trwały, ergonomiczny, o doskonale zbalansowanej wadze, dzięki czemu wygodnie układa się w dłoni. Istotnym atutem jest również niewielka waga, niestanowiąca dodatkowego obciążenia oraz

Każdy, dostępny w naszej ofercie zszywacz pneumatyczny, to sprzęt najwyższej klasy – trwały, ergonomiczny, o doskonale zbalansowanej wadze, dzięki czemu wygodnie układa się w dłoni. Istotnym atutem jest również niewielka waga, niestanowiąca dodatkowego obciążenia oraz nieutrudniająca wykonywania prac. Wszystkie modele, które aktualnie znajdują się w ofercie, zostały rozbudowane o pojemnik na zszywki. Obok uniwersalnego zszywacza pneumatycznego w naszym asortymencie znalazły się również modele do kartonów oraz modele konstrukcyjne. Dysponujemy także sprzętem o zastosowaniu tapicerskim, z którego bez wątpienia skorzystają zakłady specjalizujące się w produkcji mebli.

Wszystkie, oferowane w tej kolekcji urządzenia, zostały przez producentów w taki sposób przygotowane, aby ich ergonomiczna konstrukcja zapewniała bezpieczną dla użytkownika obsługę. Aktualnie naszą ofertę wzbogacają realizacje takich marek, jak chociażby: Apach, Basso, Asta, Ottensten czy też Senco. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi proponowanych przez nas urządzeń.

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 110 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl