zszywkiZnaleziono 48 produkty(ów).

W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć bogaty wybór zszywek wykonanych z mocnego i trwałego drutu stalowego, które przeznaczone są do używania w zszywaczach pneumatycznych. Dzięki zszywkom łącznie materiałów tekstylnych czy skóry z drewnem oraz innymi surowcami jest

W naszym sklepie online mogą Państwo znaleźć bogaty wybór zszywek wykonanych z mocnego i trwałego drutu stalowego, które przeznaczone są do używania w zszywaczach pneumatycznych. Dzięki zszywkom łącznie materiałów tekstylnych czy skóry z drewnem oraz innymi surowcami jest szybkie i proste. Dla zainteresowanych hurtowymi ilościami przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i obniżki cen.

Gdzie najczęściej zastosowanie znajdują zszywki?

Zszywki bardzo często wykorzystywane są przez stolarzy i tapicerów pracujących w pracowniach oraz warsztatach. To cenione akcesoria usprawniające prace specjalistów z przemysłu meblarskiego, którzy zajmują się produkcją, naprawą, a także renowacją mebli oraz podłóg drewnianych. Wykorzystywane są również w pracy przy ogrodzeniach, paletach czy skrzyniach wykonanych z drewna. Zszywki mają za zadanie trwałe połączyć materiał, z którego wykonane jest obicie z drewnianą ramą. Działanie zszywek porównywalne jest do wykorzystania gwoździ.

Tylko wysokiej jakości produkty

Znajdujące się w naszej ofercie zszywki to wysokiej jakości akcesoria tapicerskie i stolarskie współgrające z każdym rodzajem zszywaczy pneumatycznych. Oferujemy zestawy zszywek o różnorodnych parametrach i wymiarach, które pakowane są w paczki od kilku do kilkunastu tysięcy sztuk. Wszystkie rodzaje zszywek sprzedawane w sklepie internetowym spełniają najwyższe standardy. Są gwarancją szybkiego i bezpiecznego połączenia materiałów, które przetrwa wiele lat użytkowania. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie online.

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 48 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl