zwijadła, przewody, balanseryZnaleziono 1 produkt.

Linie produkcyjne oraz warsztaty powinny być wyposażone w urządzenia pozwalające na wygodne użycie narzędzi pneumatycznych. Przykładem takich urządzeń są z pewnością zwijadła pneumatyczne, oraz balansery. Dzięki nim na produkcji można w wygodny sposób przymocować klucze,

Linie produkcyjne oraz warsztaty powinny być wyposażone w urządzenia pozwalające na wygodne użycie narzędzi pneumatycznych. Przykładem takich urządzeń są z pewnością zwijadła pneumatyczne, oraz balansery. Dzięki nim na produkcji można w wygodny sposób przymocować klucze, wiertarki, czy wkrętarki, a następnie używać ich bez zbędnej plontaniny przewodów i zagracania stanowiska pracy. Węże pneumatyczne są do kupienia w wersji spiralnej oraz prostej. Najtrwalszym i jednocześnie najpopularniejszym materiałem do ich wytwarzania jest poliuretan. Ma on dobre właściwości termiczne i długą żywotność. W naszej ofercie znajdują się także wykonane z takich materiałów jak guma, poliamid, polietylen czy pcv, materk Asta, Jonnesway, Adler i innych.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

  • zwijadła pneumatyczne

    Aby zapewnić w warsztacie lub garażu podstawowy porządek, warto zaopatrzyć się w zwijadła pneumatyczne, które dzięki automatycznemu mechanizmowi, pomogą poukładać leżące swobodnie kable w krótkim czasie.

    W zależności od potrzeb oferujemy produkty wyposażone w węże o różnych średnicach, przewody do sprężonego powietrza i wody, a także przewody ciśnieniowe.

    Nasze artykuły przydadzą się także w ogrodach i na działkach. W ofercie bowiem znaleźć można również mechanizm zwijania z ogrodowym wężem do wody. Dzięki temu uniknie się załamań i supłów, a także stanowczo skróci się czas zwijania węża po używaniu.

  • balansery
  • przewody spiralne
  • przewody proste
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl