Przechowywanie

W tej kategorii nie ma produktów.

W każdej pracy bardzo ważne jest zachowanie porządku. Ułatwia ono odnalezienie potrzebnych produktów, a także pozwala na swobodne przemieszczanie się w miejscu pracy. Dobrze jest więc wyposażyć się w odpowiedni sprzęt do przechowywania, dzięki czemu wszystkie niezbędne

W każdej pracy bardzo ważne jest zachowanie porządku. Ułatwia ono odnalezienie potrzebnych produktów, a także pozwala na swobodne przemieszczanie się w miejscu pracy. Dobrze jest więc wyposażyć się w odpowiedni sprzęt do przechowywania, dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia będą zawsze pod ręką.

Dlatego też nasz sklep oferuje bogaty wybór artykułów do przechowywania narzędzi. W kategorii tej znaleźć można np. wózki narzędziowe, stoły warsztatowe, pojemne skrzynki, szuflady czy szafki na sprzęty.

Posiadamy różne modele wózków narzędziowych szufladowych oraz wózków dwupółkowych i mobilnych. Skrzynka narzędziowa pozwala na przeniesienie dużej ilości sprzętu za jednym razem. Tym, którzy noszą ze sobą potrzebne akcesoria, proponujemy specjalne walizki i torby z bezpiecznym zamknięciem. Torba narzędziowa jest niezwykle przydatna w pracy każdego serwisanta, hydraulika czy elektryka. To doskonałe rozwiązanie do przenoszenia lekkich i niewielkich rozmiarów podstawowych narzędzi. Natomiast walizka doskonale sprawdzi się do przenoszenia delikatnego sprzętu wrażliwego na uszkodzenia. Kupując walizkę na narzędzia w naszym sklepie mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie akcesoria znajdujące się w środku są odpowiednio zabezpieczone.

Dodatkowo posiadamy również w asortymencie elementy umeblowania warsztatów, w postaci systemów modułowych, szaf bhp, i innych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • wózki narzędziowe

  W naszej niezwykle bogatej ofercie znajdą Państwo niezbędne wyposażenie warsztatowe – także elementy, które pomogą w sprawnej organizacji pracy oraz zachowaniu jej wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Jedną z naszych licznych propozycji są wózki narzędziowe, dostępne w wielu wariantach. Dzięki takiej rozpiętości mamy całkowitą pewność, że sprostają one wymaganiom zarówno niewielkich serwisów, jak i rozbudowanych sieci warsztatowych.

  Każdy, dostarczany przez nas wózek narzędziowy, jest dokładnie sprawdzany pod katem funkcjonalności i przede wszystkim trwałości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie on narażony na rozmaite czynniki zewnętrzne, dlatego też wykonywany jest z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Najczęściej producenci decydują się na wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz wysokogatunkowej blachy.

  Dostępne w naszej ofercie modele wózków narzędziowych proponujemy przede wszystkim tym z Państwa, którzy pragną w sposób estetyczny i jednocześnie funkcjonalny przygotować stanowisko warsztatowe. Każdy z proponowanych wariantów został wyposażony w praktyczne udogodnienia, usprawniające pracę oraz ułatwiające dostęp do najbardziej niezbędnych akcesoriów.

  Oprócz wózków narzędziowych oferujemy także szafki na narzędzia, walizki oraz skrzynie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. 

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • skrzynie
 • szafy, stoły metalowe

  Szafki na narzędzia to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu. Narzędzia muszą być uporządkowane oraz przechowywane we właściwy sposób. W naszej ofercie znajdują się szafki i stoły, które zapewnią wygodne przechowywanie narzędzi i akcesoriów. Posiadamy szafki na klucze, szafy przemysłowe do dużych obciążeń oraz stoły mobilne z szufladami i wiele innych. Dostępne w ofercie szafki na narzędzia pozwolą utrzymać zebrane przyrządy w doskonałej kondycji przez wiele lat, a znalezienie potrzebnych utensyliów zajmie zdecydowanie mniej czasu.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 • walizki
 • torby
 • meble pozostałe, akcesoria
 • wsporniki

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl