Przechowywanie

W tej kategorii nie ma produktów.

W każdej pracy bardzo ważne jest zachowanie porządku. Ułatwia ono odnalezienie potrzebnych produktów, a także pozwala na swobodne przemieszczanie się w miejscu pracy. Dlatego też nasz sklep oferuje bogaty wybór artykułów do przechowywania narzędzi. W kategorii tej znaleźć można

W każdej pracy bardzo ważne jest zachowanie porządku. Ułatwia ono odnalezienie potrzebnych produktów, a także pozwala na swobodne przemieszczanie się w miejscu pracy.
Dlatego też nasz sklep oferuje bogaty wybór artykułów do przechowywania narzędzi. W kategorii tej znaleźć można np. pojemne skrzynki, szuflady czy szafki na sprzęty.
Tym, którzy noszą ze sobą potrzebne akcesoria, proponujemy specjalne walizki i torby z bezpiecznym zamknięciem.
Dodatkowo posiadamy również w asortymencie elementy umeblowania warsztatów, w postaci stołów, szaf, belek, wsporników i innych.

Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • wózki narzędziowe

  W naszej niezwykle bogatej ofercie znajdą Państwo niezbędne wyposażenie warsztatowe – także elementy, które pomogą w sprawnej organizacji pracy oraz zachowaniu jej wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Jedną z naszych licznych propozycji są wózki narzędziowe, dostępne w wielu wariantach. Dzięki takiej rozpiętości mamy całkowitą pewność, że sprostają one wymaganiom zarówno niewielkich serwisów, jak i rozbudowanych sieci warsztatowych.

  Każdy, dostarczany przez nas wózek narzędziowy, jest dokładnie sprawdzany pod katem funkcjonalności i przede wszystkim trwałości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie on narażony na rozmaite czynniki zewnętrzne, dlatego też wykonywany jest z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Najczęściej producenci decydują się na wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz wysokogatunkowej blachy.

  Dostępne w naszej ofercie modele wózków narzędziowych proponujemy przede wszystkim tym z Państwa, którzy pragną w sposób estetyczny i jednocześnie funkcjonalny przygotować stanowisko warsztatowe. Każdy z proponowanych wariantów został wyposażony w praktyczne udogodnienia, usprawniające pracę oraz ułatwiające dostęp do najbardziej niezbędnych akcesoriów.

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • skrzynie
 • szafy, stoły metalowe
 • walizki
 • torby
 • meble pozostałe, akcesoria
 • wsporniki

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl