wózki narzędzioweZnaleziono 16 produkty(ów).

W naszej niezwykle bogatej ofercie znajdą Państwo niezbędne wyposażenie warsztatowe – także elementy, które pomogą w sprawnej organizacji pracy oraz zachowaniu jej wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Jedną z naszych licznych propozycji są wózki narzędziowe, dostępne w

W naszej niezwykle bogatej ofercie znajdą Państwo niezbędne wyposażenie warsztatowe – także elementy, które pomogą w sprawnej organizacji pracy oraz zachowaniu jej wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Jedną z naszych licznych propozycji są wózki narzędziowe, dostępne w wielu wariantach. Dzięki takiej rozpiętości mamy całkowitą pewność, że sprostają one wymaganiom zarówno niewielkich serwisów, jak i rozbudowanych sieci warsztatowych.

Każdy, dostarczany przez nas wózek narzędziowy, jest dokładnie sprawdzany pod katem funkcjonalności i przede wszystkim trwałości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie on narażony na rozmaite czynniki zewnętrzne, dlatego też wykonywany jest z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Najczęściej producenci decydują się na wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz wysokogatunkowej blachy.

Dostępne w naszej ofercie modele wózków narzędziowych proponujemy przede wszystkim tym z Państwa, którzy pragną w sposób estetyczny i jednocześnie funkcjonalny przygotować stanowisko warsztatowe. Każdy z proponowanych wariantów został wyposażony w praktyczne udogodnienia, usprawniające pracę oraz ułatwiające dostęp do najbardziej niezbędnych akcesoriów.

Oprócz wózków narzędziowych oferujemy także szafki na narzędzia, walizki oraz skrzynie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. 

Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • wyposażenie wózków
 • wózki 5 szufladowe

  W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepszej jakości wyselekcjonowane przez nas wózki narzędziowe pięcioszufladowe bez wyposażenia. Przechowywanie narzędzi w szafkach tego typu jest bardzo wygodne, szczególnie z powodu dużych dolnych szuflad. Można w nich przechowywać duże części lub elementy. Są to produkty jednocześnie tańsze od wózków z większą ilością szuflad. Znajdziecie tu Państwo ofertę takich marek jak np. Beta, Jonnesway, Facom, Hazet, Asta czy Teng Tools

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • wózki 6 szufladowe

  W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepszej jakości wyselekcjonowane przez nas wózki narzędziowe sześcioszufladowe bez wyposażenia. Przechowywanie narzędzi w szafkach tego typu jest bardzo wygodne. Rozwiązanie to zapewnia komfort przechowywania narzędzi i urządzeń, a jednocześnie stabilność jako mniejszy stół warsztatowy. Można w nich przechowywać duże części lub elementy. Są to produkty jednocześnie tańsze od wózków z większą ilością szuflad np. 7 czy 8 szufladowe. Znajdziecie tu Państwo ofertę takich marek jak np. Beta, Jonnesway, Facom, Hazet, Asta czy Teng Tools

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • wózki 7 szufladowe

  W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepszej jakości wyselekcjonowane przez nas wózki narzędziowe siedmioszufladowe bez wyposażenia. Są to rozwiązania najbardziej popularne wśród szerokiej gamy mebli warsztatowych. Przechowywanie narzędzi w szafkach tego typu jest bardzo wygodne, szczególnie z powodu dużych dużej ilości szuflad. Można w nich przechowywać duże części lub elementy, a udźwig całkowity często pozwala na pracę także na stabilnym, mocnym blacie. Wózek narzędziowy mający 7 szuflad jest nieznacznie droższy od pięcio czy sześcio szufladowych, jednak rozwiązanie to zapewnia wyjątkowy komfort i możliwość włożenia wielu modułów. Znajdziecie tu Państwo ofertę takich marek jak np. Beta, Teng Tools, Hazet, Facom, Asta i innych.

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • wózki 8 szufladowe

  W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepszej jakości wyselekcjonowane przez nas wózki narzędziowe ośmioszufladowe bez wyposażenia. Są to rozwiązania niec mniej popularne niż siedmioszufladowe jednak jeszcze bardziej praktyczne. Przechowywanie narzędzi w szafkach tego typu jest bardzo wygodne, szczególnie z powodu bardzo dużej ilości szuflad, do których można zmieścić bardzo dużą liczbę modułów. Można w nich przechowywać duże części lub elementy, a udźwig całkowity często pozwala na pracę także na stabilnym, mocnym blacie. Wózek narzędziowy mający 8 szuflad to idalne rozwiązanie dla serwisów i mechaników samochodowych. Znajdziecie tu Państwo ofertę takich marek jak np. Beta, Teng Tools, Hazet, Facom, Asta i innych.

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • wózki 9 szufladowe

  W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepszej jakości wyselekcjonowane przez nas wózki narzędziowe dziewięcioszufladowe bez wyposażenia. Są to bardzo praktyczne rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w serwisach samochodowych oraz w dziale utrzymania przemysłu. Przechowywanie narzędzi w szafkach tego typu jest bardzo wygodne, szczególnie z powodu bardzo dużej ilości szuflad, do których można zmieścić wiele modułów. Można w nich przechowywać duże części lub elementy, a udźwig całkowity często pozwala na pracę także na stabilnym, mocnym blacie. Znajdziecie tu Państwo ofertę takich marek jak np. Beta, Teng Tools, Hazet, Facom, Asta i innych.

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • wózki z wyposażeniem

  Wózki narzędziowe z wyposażeniem to szeroka gama szafek i wózków, które zawierają w sobie wyposażenie kilkudziesięciu lub nawet kilkuset narzędzi. Takie rozwiązania, dedykowane przez producentów tj. Jonnesway, Beta, Facom, Hazet czy Teng Tools są tańsze niż w przypadku wyposażania wózka samemu z dostępnych modułów. Są to rozwiązania idealne do wyposażenia warsztatowego, gdzie liczy się porządek i wygodne przechowywanie narzędzi. Idealne również do działów serwisowych i utrzymania ruchu w przemyśle.

 • duże wózki narzędziowe

  W tej kategorii znajdziecie Państwo wysokiej jakości wyselekcjonowane przez nas duże wózki narzędziowe oraz mobilne stanowiska. Są to bardzo praktyczne rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w serwisach samochodowych oraz w dziale utrzymania przemysłu. Przechowywanie narzędzi w szafkach tego typu jest bardzo wygodne, szczególnie z powodu bardzo dużej ilości szuflad, do których można zmieścić wiele modułów. Można w nich przechowywać duże części lub elementy, a udźwig całkowity często pozwala na pracę także na stabilnym, mocnym blacie, który czyni z wózków niejednokrotnie mobilne stoły narzędziowe. Znajdziecie tu Państwo ofertę takich marek jak np. Beta, Teng Tools, Hazet, Facom, Asta i innych.

  Meble metalowe, wózki narzędziowe, stoły, szafy pod zamówienie, na wymiar. Produkcja mebli metalowych

 • wózki dwupułkowe i mobilne

  Wózki dwupułkowe i wózki mobilne, to wygodne rozwiązania o niewielkich gabarytach. Szczególnie pomocne dla serwisantów i mobilnych warsztatów. Idealnie sprawdzają się podczas przewożenia elementów lub części np. samochodowych do stanowiska, pomagają przy montażu i demontażu. Mobilne wózki narzędziowe, dzięki swej unikalnej konstrukcji są idealne do przewożenia wraz z zestawami narzędzi w samochodach, co jest nielada argumentem dla wszystkich serwisantów, dla których skrzynki narzędziowe, czy torby są za małe.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl