Spawalnictwo

W tej kategorii nie ma produktów.

Wieloletnie doświadczenie w branży narzędziowej pozwoliło nam na wprowadzenie do oferty wielu urządzeń spawalniczych, które cechują się profesjonalnym wykonaniem, wysoką sprawnością, a także niską awaryjnością. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi spawarki wykonane w

Wieloletnie doświadczenie w branży narzędziowej pozwoliło nam na wprowadzenie do oferty wielu urządzeń spawalniczych, które cechują się profesjonalnym wykonaniem, wysoką sprawnością, a także niską awaryjnością. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi spawarki wykonane w oparciu o tradycyjny transformator, a także nowego typu na mikroprocesorze tzw. inwerterowe.
W profesjonalnym warsztacie liczy się zarówno jakość, ale także cena zakupowanych narzędzi. Dlatego w naszej ofercie znajują się zarówno narzędzia ekonomiczne, jak również znanych marek. Polecamy marki: Ideal, Magnum, Telwin, Welder Fantasy i inne.

Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • Spawarki półautomatyczne MIG/MAG

  W tej kategorii znajdą Państwo solidne urządzenia przeznaczone do zarówno prac remontowych oraz przy przykładowo naprawie maszyn. Migomaty spawalnicze umożliwiają sprawniejsze wykonanie łączeń konstrukcyjnych zarówno aluminiowych, jak i stalowych.

  W naszej ofercie znajdują się półautomaty, znane również jako spawarki Mig Mag: jednofazowe, inwertorowe oraz trójfazowe. Istnieje możliwość sterowania zdalnego. W zależności od modelu mogą one osiągać poniższe parametry techniczne:
  • napięcie do 3 x 400 V,
  • moc do 27 kW,
  • waga do 400 kg,
  • zakres regulacji prądu od 10 do 600 A,
  • wymiary od 345 x 185 x 380 do 1130 x 580 x 1220 mm.

  Prezentujemy sprzęt takich renomowanych producentów, jak ADLER, IDEAL, TELWIN, SHERMAN oraz WELDER FANTASY.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz informacjami dotyczącymi poszczególnych modeli.

  Więcej

 • spawarki transformatorowe

  Spawarki transformatorowe to klasyczne i sprawdzone urządzenia spawalnicze dla tradycjonalistów. Wysoki amperaż prądu spawania uzyskuje za pomocą transformatora, który jest kluczowym elementem tego urządzenia. Głównymi zaletami tego urządzenia są prosta konstrukcja, a także niższa cena od urządzeń spawalniczych wykonanych w nowszej technologii. Spawarki tranformatorowe ofertowane są na 230 i 400V. Zazwyczaj możemy spawać nimi za pomocą elektrod o rozmiarach 2-5mm. Są to idealne rozwiązania do warsztatów a także gospodarstw domowych. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo takie marki jak np. Ideal, Telwin, czy Welder Fantasy.

 • spawarki TIG
 • przetworniki napięcia
 • przecinarki plazmowe

  Cięcie plazmowe to proces cięcia metali takich jak stal, aluminium, stopy miedzi itp, przy zastosowaniu łuku plazmowego. Źródłem ciepła w przypadku przecinarek mechanicznych jest łuk plazmowy jarzący między elektrodą, a materiałem obrabianym. Zazwyczaj przed utworzeniem głównego łuku plazmowego może być wytwarzany także łuk pilotażowy tzw. pomocniczy pomiędzy elektrodą, a dyszą plazmową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz przecinarek plazmowych, których moc pozwala na cięcie stali o grubości nawet 40mm. Selekcjonujemy urządzenia tak, aby gwarantowały one dobrą jakość, a jednocześnie dbamy o przystępne ceny nieustannie monitorując rynek.

 • zgrzewarki, spottery
 • uchwyty spawalnicze

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego typu uchwyty spawalnicze przystosowane do wymagań zarówno użytkowników domowych, jak także profesjonalnych warsztatów i firm przemysłowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie spawalnictwa pozwoliło na wytypowanie markowych, popularnych a jednocześnie konkurencyjnych cenowo rękojeści i przewodów. Wysokiej jakości uchwyty, dysze spawalnicze oraz przewody proponujemy Państwu m.in. z takich marek jak Telwin, Ideal, czy Parker.

  Uchwyty spawalnicze, Parker, Ideal, Telwin

 • agregaty prądotwórcze

  Adler promocja Agreagaty

 • tarcze i przyłbice spawalnicze
 • dysze
 • mostki prostownicze, silniki, inne
 • druty spawalnicze
 • reduktory
 • spalinowe agregaty spawalnicze
 • palniki
 • podgrzewacze indukcyjne
 • spawarki inwertorowe

  Spawaraki inwertorowe to nowej generacji urządzenia spawalnicze, które pozwalają na spawanie z użyciem elektrod. Główną zaletą tych urządzeń jest zastąpienie transformatora mikroprocesorem, który zmienia częstotliwość celem uzyskania wysokiego prądu spawania. Dzięki temu urządzenie ma także mniejszą wagę i gabaryty, co z pewnością przyda się użytkownikom gospodarstwa domowego oraz mobilnym serwisom. Posiada precyzyjniejszy niż w transformatorówkach zakres regulacji (co 1A) oraz cechuje się znacznie mniejszą awaryjnością. Do pracy spawarka nie potrzebuje poboru dużej mocy, więc jest energooszczędna. W naszej bogatej ofercie znadziecie Państwo spawarki takich marek jak Telwin, Ideal, Welder Fantasy i wielu innych.

 • elektrody spawalnicze

  Metoda spawania łukowego z użyciem elektrody otulonej to inaczej metoda MMA. W przypadku tego spawania prąd elektryczny DC lub AC, w zależności od potrzeb wytwarza łuk elektryczny między elektrodą a spawanymi elementami. W trakcie tego procesu otulina rozkłada się pod wpływem temperatury uwalniając substancje gazowe, które służą za gaz osłonowy oraz żużel. Metoda ta jest bardzo uniwersalna i praktyczna. Stosuje się ją zarówno w przemyśle ciężkim, jak także gospodarstwach domowych. Służy do spawania takich materiałów jak żelazo i stal, również stal nierdzewna. Może być także zastosowana do spawania stopów glinu, niklu i miedzi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele elektrod spawalniczych od wielkości 1.0, aż do dużych np. 5.0 dobrej jakości. Z pomocą przychodzą tu marki takie jak: ESAB, Fachowiec, Ideal, Spawmet, Oerlikon i wiele innych.

Copyright © 2018 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl