spawarki inwertoroweZnaleziono 63 produkty(ów).

Spawarki inwertorowe to nowej generacji urządzenia spawalnicze, które pozwalają na spawanie z użyciem elektrod. Główną zaletą tych urządzeń jest zastąpienie transformatora mikroprocesorem, który zmienia częstotliwość celem uzyskania wysokiego prądu spawania. Dzięki temu

Spawarki inwertorowe to nowej generacji urządzenia spawalnicze, które pozwalają na spawanie z użyciem elektrod. Główną zaletą tych urządzeń jest zastąpienie transformatora mikroprocesorem, który zmienia częstotliwość celem uzyskania wysokiego prądu spawania. Dzięki temu urządzenie ma także mniejszą wagę i gabaryty, co z pewnością przyda się użytkownikom prywatnym oraz mobilnym serwisom. 

Spawarka inwertorowa posiada precyzyjniejszy niż transformatorówka zakres regulacji (co 1A) oraz cechuje się znacznie mniejszą awaryjnością. Do pracy spawarka nie potrzebuje poboru dużej mocy, więc jest energooszczędna. Spawarka inwertorowa jest znacznie bardziej mobilna niż transformatowa, co pozwala na spawanie w trudno dostępnych miejscach lub na wysokościach. Spawanie przy wykorzystaniu tego rodzaju urządzenia jest znacznie wydajniejsze i wygodniejsze, dodatkowo koszty energii znacznie się obniżają. Kolejną zaletą spawarek inwertorowych jest większa ich odporność na wahania napięcia w sieci. Urządzenie gwarantuje bardzo wysoką jakość spawu oraz krótki czas chłodzenia. 

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo spawarki inwertorowe takich marek jak TelwinIdealWelder Fantasy i wielu innych. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poniżej. Oprócz spawarek inwertorowych nasza firma dostarcza nowoczesne spawarki TIG zapewniające doskonałą jakość oraz wytrzymałość spoiny.  

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 63 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl