spawarki TIGZnaleziono 39 produkty(ów).

W ofercie RG Narzędzia znajdują się spawarki TIG, które zapewniają najwyższą jakość złącza spawanego. Doskonałe parametry wytrzymałościowe oraz estetyka, a także brak odprysków sprawiają, że urządzenia te coraz częściej wykorzystywane są również w zakładach przemysłowych.

W ofercie RG Narzędzia znajdują się spawarki TIG, które zapewniają najwyższą jakość złącza spawanego. Doskonałe parametry wytrzymałościowe oraz estetyka, a także brak odprysków sprawiają, że urządzenia te coraz częściej wykorzystywane są również w zakładach przemysłowych. Gwarantują możliwość precyzyjnej kontroli nad przebiegiem procesu spawania. Ich konstrukcja zapewnia między innymi maksymalną wydajność oraz funkcjonalność. Oferujemy urządzenia cenionych w branży producentów, takich jak Telwin, Ideal, czy Welder Fantasy.

Na czym polega metoda spawania TIG?

Metoda spawania TIG jest jedną z najpopularniejszych metod spawalniczych. Ma wiele zastosowań i doskonale sprawdza się zarówno podczas spawania ręcznego, jak i przemysłowego. Najczęściej wykorzystywana jest w branży motoryzacyjnej, spożywczej oraz chemicznej. Polega na spawaniu nietopliwą elektrodą w osłonie obojętnych gazów. Wykorzystanie spawarki TIG pozwala uzyskać wysoką jakość oraz wytrzymałość spawu. Urządzenie to jest bardzo precyzyjne i doskonale sprawdza się w spawaniu stali niskostopowych i wysokostopowych oraz aluminium, czy miedzi. Ponadto jest niezwykle praktyczne, gdyż umożliwia spawanie w różnych pozycjach. Pozwala na łączenie elementów o różnej wielkości, od części o przekrojach poniżej 1 mm, aż po duże elementy konstrukcyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo najpopularniejsze modele spawarek TIG, które charakteryzują się niezawodnością oraz solidnym wykonaniem.


Zapraszamy do zapoznania się z parametrami proponowanych przez nas spawarek, zarówno tych do spawania metodą TIG, jak i innych modeli na przykład spawarek inwertorowych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z RG Narzędzia!

Czytaj więcej

Zwiń

Pokazuje 1 - 16 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 39 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl