WyprzedażeZnaleziono 41 produkty(ów).

Wyprzedaże to kategoria, w której zamieściliśmy aktualne oferty przecenionych narzędzi i produktów znajdujących się na naszym stanie magazynowym. Artykuły te są pełnowartościowe, nieużywane i nieuszkodzone. Jeśli w ofercie znalazłby się produkt o niepełnej wartości, zostanie to

Wyprzedaże to kategoria, w której zamieściliśmy aktualne oferty przecenionych narzędzi i produktów znajdujących się na naszym stanie magazynowym. Artykuły te są pełnowartościowe, nieużywane i nieuszkodzone. Jeśli w ofercie znalazłby się produkt o niepełnej wartości, zostanie to dokładnie opisane na jego karcie. Liczba produktów jest ograniczona, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania strony naszego sklepu. Dokładny stan można potwierdzić telefonicznie bądź mailowo. Szczególnie zwracamy uwagę na wyprzedaż narzędzi ręcznych oraz na bogaty zbiór narzędzi pneumatycznych marek takich jak Asta, Beta, Facom, Hazet, Ingersoll Rand czy Chicago Pneumatic.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu z narzędziami RG Narzędzia.Czytaj więcej

Zwiń

Podkategorie

 • Narzędzia ręczne - Wyprzedaż

  Narzędzia ręczne i warsztatowe które mamy obecnie w wyprzedaży. Są to wyłącznie produkty markowe, nowe i pierwszej klasy (chyba że zostało to opisane inaczej na stronie produktu). Z korzyścią dla Państwa mamy możliwość przedstawienia tych produktów w bardzo niskich cenach. Produkty te stanowią często nadwyżki magazynowe lub towary, które były sprowadzane pod zamówienie klienta, a z różnych przyczyn zostały u nas na magazynie. W tej kategorii znajdziecie Państwo wiele narzędzi ręcznych i warsztatowych w niskich cenach takich marek jak np. Beta, Jonnesway, Draper, King Tony, Facom, Hazet i innych.

 • Pneumatyka - Wyprzedaż

  Narzędzia pneumatyczne w wyprzedaży taniej nawet o 30%. Są to nowe produkty, zapakowane z pełną gwarancją stanowiące często nadwyżki magazynowe lub produkty, które pozostały po sprowadzeniu ich dla klientów. Macie teraz Państwo szansę zamówienia taniej znakomitych narzędzi marek takich jak: Beta, Asta, Ottensten, Senco, Ingersoll Rand i wielu innych.

 • Elektronarzędzia - Wyprzedaż

  Elektronarzędzia to kategoria w której wyprzedajemy elektryczne narzędzia znanych producentów takich jak Makita, AEG, Sparky, Ferm które stanowią nadwyżkę magazynową. Gwarantujemy świetne ceny przedstawionych produktów, jednocześnie zapraszając do zakupu. Ilości mocno ograniczone.


 • Narzędzia pomiarowe - Wyprzedaż

  Wyprzedaż narzędzi pomiarowych to kategoria, w której umieściliśmy wiele produktów służących do odmierzania wielkości, długości i ciężaru. Wszystkie zamieszczone tutaj produkty są nowe, zapakowane i pierwszej klasy. Stanowią najczęściej nadwyżki magazynowe. Znajdziecie tu Państwo wiele wysokiej jakości produktów, takich marek jak: Limit, Beta, Teng Tools i wiele innych.


 • Wózki, skrzynki, meble - Wyprzedaż

  Wyprzedaż wózków narzędziowych, skrzynek i innych produktów służących do przechowywania narzędzi. Produkty zawsze są pierwszej kategorii, chyba że opisano inaczej na karcie produktu. Znajdują się tutaj markowe narzędzia takich marek jak: Beta, Hazet i wielu innych. Zachęcamy do zakupu po najniższych cenach.


 • Lakiernictwo - Wyprzedaż

  Wyprzedaż produktów z kategorii lakiernictwo. Znajdziecie tu Państwo wiele produktów takich marek jak APP, U-POL czy NOVOL. Wszystkie produkty są nowe i z dobrymi datami produkcji. Stanowią zazwyczaj nadwyżki magazynowe powstałe w trakcie realizacji naszych zamówień. Zachęcamy do zakupu.


 • Spawalnictwo - Wyprzedaż

  Wyprzedaż urządzeń spawalniczych i akcesoriów. W tej kategorii znajdziecie Państwo tylko markowe produkty, które stanowią nasze nadwyżki magazynowe. Produkty są nowe, zapakowane i pierwszej kategorii (chyba że na stronie produktu opisano inaczej). Ceny już z naliczonymi rabatami, przekraczającymi często ponad 30% są bardzo atrakcyjne, zaś produkty wysokiej jakości. Znajdują się tu takie marki jak: Telwin, Ideal, Welder Fantasy, Adler i inne. Zachęcamy do zakupów.

 • Buty robocze Beta

  Wyprzedaż butów roboczych Beta. Modele np. 7246CM, 7247, 7367G, 7200BKK, 7242B i inne w wyprzedaży.
  Buty robocze Beta posiadają 12 miesięczną gwarancję. Są bardzo dobrze wykonane i znane w branży motoryzacyjnej i budowlanej. To te, oryginalne buty Beta spowodowały, że rynek obuwia jest nasycony chińskimi podróbkami, które nie spełniają oczekiwań wielu naszych klientów. Dlatego zalecamy zakupy tylko oryginalnych butów Beta!
  W tej kategorii znajdziecie Państwo nasze pozostałości magazynowe Butów roboczych Beta Easy. Buty są nowe z pudełkami. Posiadamy w wyprzedaży tylko opisane rozmiary często po 1-2 szt. danego modelu i rozmiaru.

Pokazuje 1 - 16 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 41 elementów

Copyright © 2022 RG-NARZĘDZIA, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja: egzyl.pl